ماجرای رابطه فرشاد احمدزاده با ترلان پرانه +فیلم کولی گرفتن

ماجرای رابطه فرشاد احمدزاده با ترلان پرانه +فیلم کول گرفتن ترلان پروانه توسط فرشاد احمدزاده را در زیر مشاهده نمایید.

ماجرای رابطه فرشاد احمدزاده با ترلان پرانه

فرشاد احمدزاده فوتبالیست جوان پرسپولیس تهران که این روزها با قهرمانی تیمش بهترین روزهای فوتبالی خود را سپری می‌کند جدیداً وارد حاشیه شده است و خبرهای متفاوتی در فضای مجازی از او منتشر شده.

ماجرای رابطه فرشاد احمدزاده با ترلان پرانهماجرای رابطه فرشاد احمدزاده با ترلان پرانه

این خبرها در دنیای فوتبال میتواند دردسرهای زیادی را به وجود آورد و لطمه بسیار بزرگی به یک فوتبالیست به خصوص فوتبالیست جوان می‌زند.

فیلم کولی گرفتن

برای همین امر است که بسیاری از بازیکنان مانند نیکبخت واحدی با سوشا مکانی و برخی افراد دیگر با ورود به حاشیه فوتبال شان از بین رفته است حال این بازیکنان پرسپولیس جدیداً وارد ماجرای جالبی شده فیلم مخفیانه از او و ترلان پروانه هنگام عبور در یک پاساژ ضبط شده است که این روزها بسیار خبرساز شده و تیتر اول خبرهای فوتبالی قرار گرفتند.

خانوم ترلان پروانه بازیگر جوان سال‌هاست در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت دارد و از کودکی در مقابل دوربین بوده و همه مردم روند بزرگ شدنش را مشاهده کردند

ماجرای رابطه فرشاد احمدزاده با ترلان پرانه +فیلم کولی گرفتن

همیشه جنجالی بوده و با چهره های زیادی خبر ساز شده است قبلاً با سعید عزت اللهی ماجراهای زیادی به وجود آورد و با پیام های عاشقانه در صفحه مجازی اش رسانه ها را از رابطه احساسی خودش با سعید عزت اللهی با خبر کرده بود حالا با یکی دیگر از بازیکنان فوتبال جنجال به پا کرده.

فیلم لو رفته فرشاد احمدزاده

فضای مجازی این روزها دردسرهای زیادی را برای شهرهای مشهور به وجود آورده است چراکه هر خبری به سرعت منتشر شده و دردسرساز می‌شود همانند آزاده نامداری که در خارج از کشور بدون حجاب ظاهر شد و افرادی از مخفیانه فیلم و عکس گرفتند و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند

باید دید که آیا ماجرای رابطه فرشاد احمدزاده با ترلان پروانه به صورت جدی و برای ازدواج است یا همانند خبرهای گذشته زود گذار و مخفیانه بوده و در نهایت واکنشی به آن نشان داده نمی شود.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *