زمان دقیق رفع فیلتر تلگرام و اینستاگرام + جزئیات

زمان دقیق رفع فیلتر تلگرام و اینستاگرام + جزئیات زمان رفع فیلتر تلگرام و اینستاگرام را در این بخش از سایت شبناک مشاهده نمایید.

زمان دقیق رفع فیلتر تلگرام و اینستاگرام

آقای محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات ایران اعلام کرده که تلگرام و اینستاگرام دو اپلیکیشن محبوب در ایران به زودی رفع فیلتر خواهند شد و این مسدود شدن همیشگی نخواهد بود.

زمان دقیق رفع فیلتر تلگرام و اینستاگرامزمان دقیق رفع فیلتر تلگرام و اینستاگرام

بنا به اتفاقات اخیر در کشورمان و اعتراضات و اغتشاشات خیابانی که در شهرهای مختلف کشور رخ داده است دولت تصمیم گرفت که فعلا و موقتاً دسترسی به دو اپلیکیشن های پیام رسان مسدود شود تا فراخوان هایی که برای تجمع در شبکه های اجتماعی صورت میگرفت دست به دست نشود.

تلگرام و اینستاگرام منبع درامد برخی خانواده ها

در حالی مسدود شدن شبکه های اجتماعی در کشورمان صورت گرفته که بسیاری از خانواده ها با استفاده از این دو اپلیکیشن امور اقتصادی خود را تامین میکنند و منبع درامد بسیاری از خانواده ها میباشند و مسدود شدن آنها باعث شده میلیون ها نفر که دارای کانال و پیج های پر مخاطب هستند درامدشان را از دست بدهند که این خود یکی از مهمترین مشکلات برخی از خانواده ها خواهد بود.

زمان دقیق رفع فیلتر تلگرام و اینستاگرام

با فیلتر شدن تلگرام و ایسنتاگرام بازار شایعات در فضای مجازی مبنی بر مسدود شدن دائمی این دو اپلیکیشن بسیار داغ است اما وزیر ارتباطات بارها اعلام کرده این مسدودیت موقتی خواهد بود و به زودی رفع فیلتر خواهند شد.

این اتفاق باعث شد که بسیاری از اپلیکیشن های ایرانی مثل “سروش” عرض اندام کنند اما به سختی میتوانند اعتماد مردم را جلب کنند که آنها را جایگزین تلگرام نمایند.آخرین اخبار تلگرام

پاول دوروف مدیر تلگرام نیز در بیانیه ای گفته که در آینده و حدود سه ماه دیگر سرورهای این اپلیکیشن مجهز به فناوری جدید خواهد شد که هیچ کشوری نتواند آن را فیلتر کند.

پاول دوروف مدیر تلگرامزمان دقیق رفع فیلتر تلگرام,پاول دوروف مدیر تلگرام

لازم به ذکر است که شبکه های اجتماعی مشهوری در کشورمان تاکنون مسدود شده که مهمترین انها فیسبوک و تویتر بوده اند!

که در سال 88 و به خاطر ماجراهای اعتشاشات مسدود شدند و دیگر در دسترس قرار نگرفتند.

باید ببینیم در زمان های آینده آیا تلگرام و اینستاگرام دو اپلیکیشن محبوب و پرطرفدار در کشورمان رفع فیلتر میشوند یا خیر!!

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

5 دیدگاه

 1. سلام
  من متاهل و دارای مدرک فوق لیسانس هستم، هیچ جا نتونستم برم سرکار
  از طریق تلگرام تونستم یک شغلی برا خودم دست و پا کنم و با یک درآمد کم داشتیم زندگی میکردیم.
  متاسفانه با فیلتر تلگرام همون درآمد رو هم دیگه ندارم.
  ما به قول شما رئیس جمهور محترم وقتون رو برای تلگرام صرف کردیم.
  خواهش میکنم به دادما برسید.

 2. واقعاچ مسخره اینستاک وضعش خرابوداغونه اونووصل کردین بعدتل ک اینجورنیس فضاش خیلییییییی بهترازاینستاهس هنوزفیلتره ینی چی واقعا؟اگه وصلش نکنین مطمئن باشین مردم ساکت نمیشینن دیگه باخودتون کاری نکنین واسه اختلال وفیلترشدن برنامه های محبوبمون دست ب تظاهرات بزنیم قبل ازاین چنین مسائلی پیش بیادوظیفه اتونودرست انجام بدین ک کاربمحدودواینجورکارانکشه چ وضعشه اخه؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.