زمان واریز یارانه آبان ماه 98+ مبلغ جدید یارانه ها

شما میتوانید خبر جزییات افزایش یارانه ها نقدی از آبان ماه سال 98 را به ازای افزایش نرخ جدید یارانه ها را به همراه جزییات خبر در مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

اعلام مبلغ جدید یارانه برای خانوارها + زمان پرداخت رایانه آبان ماه

خانوارهای مشمول طرح حمایت معیشتی ( یارانه جدید) شناسایی شدند

پس از اعلام دولت مبنی بر حمایت معیشتی از ۱۸ میلیون خانوار معادل حدود ۶۰ میلیون نفر از جمعیت کشور، خانوارهای مشمول این طرح توسط وزارت رفاه انجام شده است.

به گفته یکی از مسئولان سازمان برنامه و بودجه میزان پرداخت به خانوارهای تک نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان خواهد بود.

بر اساس آنچه که رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده، اولین مرحله واریز طرح حمایت معیشتی حداکثر تا ۱۰ روز آینده انجام خواهد شد.

پیشنهاد شبناک به شما : آغاز سهمیه بندی سوخت بنزین از 24 آبان ماه و جدول اعلام سهمیه

نکات مهم پرداخت یارانه جدید :

1-حداکثر تا ۵ نفر از هر خانوار مشمول یارانه می‌شوند.

2-یارانه جدید برای هر خانواده حداقل ۵۵ هزار و حداکثر ۲۰۵ هزار تومان است.

3-مدیرکل روابط عمومی سازمان مدیریت و بودجه: طرح حمایت معیشتی دولت ارتباطی به یارانه ۴۵۵٠٩ تومانی ندارد.

4-توضیح مبلغ درنظر گرفته شده برای خانوارهای جامعه هدف

مهدی قمصریان در توییتی اعلام کرد :

همانگونه که صراحتا اعلام شده طرح حمایت معیشتی دولت هیچ ارتباطی با به یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی ندارد.

پس از افزایش قیمت بنزین جزییاتی درباره یارانه جدید دولت منتشر شد که بر این اساس برای هر خانوار مشمول یارانه‌ای بین ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان در نظر گرفته خواهد شد و این رقم جدای از یارانه نقدی فعلی است.

به گزارش  خبرگزاری ها به نقل از تجارت نیوز ، بامداد ۲۴ آبان ماه سال ۱۳۹۸ قیمت بنرین گران شد بر این اساس قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت هر لیتر بنزین آزاد به سه هزار تومان رسید. اما پس از این اقتصاد ایران شاهد چه اتفاق دیگری است؟

روز پنجشنبه ۲۳ آبان ماه  خبرگزاری ها گزارش دادند که پس از اظهارات جدید سخنگوی دولت به نظر می‌رسد گام اول اصلاح قیمت حامل‌های انرژی و گام دوم افزایش یارانه نقدی نیازمندان باشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.