زندگینامه نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت

زندگینامه نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت 5 به همراه عکس های شخصی نیلوفر رجایی فر دختر انگلیسی سریال پایتخت را در زیر مشاهده نمایید.

نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت

زندگینامه نیلوفر رجایی فر

نیلوفر رجایی فر در ۱۱ بهمن ماه ۱۳۷۱ متولد شده است در تهران به دنیا آمده و بزرگ شده و اولین بار بازیگری را‌ با سریال پایتخت ۵ آغاز کرده است. بازیگران زن

مترجم زبان انگلیسی است

رشته تحصیلی زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی می باشد و در ترجمه زبان انگلیسی کاملاً حرفهای و مسلط است که شاید یکی از دلایل حضورش در سریال پایتخت ۵ به دلیل همین موضوع که تسلط کامل بر زبان انگلیسی است باشد.

زندگینامه نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت

تحصیلاتش را در دانشکده رویال کشور انگلستان سپری کرده است البته در ایران رشته تحصیلی ریاضی فیزیک بوده ولی برای دوره عالیه به انگلستان رفته و در رشته زبان انگلیسی تحصیل نموده است.

شروع با تئاتر و نمایش

علاقه بسیار زیادی به بازیگری دارد قبل از حضورش در مقابل دوربین تلویزیون در تئاتر و نمایش نیز فعالیت داشته است و یکی از اعضای گروه تئاتر مدرسه شان نیز بوده.

زندگینامه نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتختزندگینامه نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت

سریال پایتخت ۵ سکوی پرتاب او به سوی شهرت و دنیای بازیگری خواهد بود چراکه نقش بسیار مهمی را به او داده‌اند.

بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت ۵

بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت ۵ که در اواسط این سریال به آن پیوسته نقش بسیار پررنگ و مهمی را ایفا می کند و یکی از مهمترین پروژه های هنری خود را تجربه خواهد کرد.

زندگینامه نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت

در حال حاضر توجه بسیاری از رسانه‌ها و فیلمسازها به این مجموعه بوده و درخشش نیلوفر رجایی فر متوانند ویترین خوبی برای هنر او باشد.

عکس های نیلوفر رجایی فر

در این مجموعه نقش دختری به نام الیزابت را بازی می کنند که انگلیسی است و به داعش پیوسته و سپس پشیمان شده و از چنگ آنها فرار نموده است و در مرز سوریه و ترکیه در یک روستا گرفتار شده و خانواده نقی معمولی که راهشان را گم کردند وارد این روستا شده و با این خانوم آشنا می شوند داستان‌های جذابی را به وجود می آورد.

زندگینامه نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت

لهجه انگلیسی

بعد از پخش این مجموعه و شروع نقش های نیلوفر رجایی فرد بازیگر نقش الیزابت بسیاری از مردم گمان می‌کردند که او واقعاً خارجی است چراکه لهجه کاملاً انگلستانی داشته هیچگونه نام و نشانی از زبان فارسی یا لهجه فارسی در صحبت‌های او شنیده نمیشد حال باید دید که در آینده درب های سینما و مسیر زندگی او در هنر چگونه رقم خواهد خورد این شانس را داشته است که در محبوب ترین و پر مخاطب ترین سریال های تلویزیونی ایران در سال های اخیر نقشی پررنگ را داشته باشد

زندگینامه نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در سریال پایتخت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 دیدگاه

  1. خانم نیلوفر رجایی فر عزیز شما نقش الیزابت رو خیلی دوسش دارم قشنگ بازی کردین من به شما نمره ،💯 میدم

  2. من آشغتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *