بیوگرافی زیبا کرمعلی + تصاویر خصوصی “زیبا کرمعلی”

بیوگرافی زیبا کرمعلی و همسرش +بیوگرافی زیبا کرمعلی + تصاویر خصوصی “زیبا کرمعلی” را در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی زیبا کرمعلی + تصاویر خصوصی "زیبا کرمعلی"

بیوگرافی زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی در چهاردهمین روز از آذرماه 1375 در شهرستان کرج به دنیا امده است او از بازیگران زن جوان و جدید سینمای ایران است که به دلیل درخشش در فیلم سینمایی لاتاری به شهرت بسیار زیادی رسیده است.

همچنین ببینید: بیوگرافی های نیلوفر رجایی، امیر کربلایی زاده و داریوش فرضیایی

در رشته بازیگری تحصیل نموده و از دانشجویان ممتاز دانشگاه بوده است و هوش بسیار بالایی در درس و تحصیل دارد که به حرفه اش در سینما کمک شایانی کرده است.

بیوگرافی زیبا کرمعلی,عکس زیبا کرمعلی

لازم به ذکر است که رشته تحصیلی او در دوران مدرسه ریاضی فیزیک بوده و بعد از اخذ مدرک دیپلم به رشته بازیگری در دانشگاه هنر امده است و مدرک لیسانش را دریافت کرده است.

شروع بازیگری

زیبا کرمعلی بازیگری را با فیلم سینمایی لاتاری آغاز کرده است این فیلم اولین تجریه حرفه ای او در مقابل دوربین میباشد که بسیاری از فیلم سازان و منتقدین سینما را به خود خوش بین کرده است.

بیوگرافی زیبا کرمعلی بازیگر نقش نوشین در فیلم لاتاری

این فیلم را آقای محمدحسین مهدویان کارگردانی کرده و تهیه کنندگی آن را آقای سید محمود رضوی بر عهده داشته است و در نوروز سال 1397 بر روی پرده سینما رفته است. بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

بازیگر نقش نوشین در فیلم لاتاری

موضوع این فیلم درباره دختر و پسر جوانی است که خانم زیبا کرمعلی نقش اول آن را بر عهده دارد و نقش کاراکتر نوشین را بازی میکند که در با دوست پسر خود امیرعلی (ساعد سهیلی) آرزو دارند که برنده بلیط لاتاری بشوند تا بتوانند به ایالات متحده آمریکا بروند و در آنجا اقامت پیدا کنند ولی خانواده آنها با ازدوجشان موافق نیستند اتفاقاتی در پیرو این ماجرا داستان فیلم را شکل میدهد.

بیوگرافی زیبا کرمعلی بازیگر نقش نوشین در فیلم لاتاری

تصاویر خصوصی “زیبا کرمعلی”

علاقه بسیار زیادی به بازیگری دارد در یکی از همایش های نقد فیلم ماجرای نیمروزی حضور پیدا میکند و با محمدحسین مهدویان کارگردان این فیلم آشنا میشود و این کارگردان از او تست بازیگری گرفته و برای کاراکتر نقش “نوشین” برای فیلم لاتاری او را انتخاب میکند.

بیوگرافی زیبا کرمعلی + تصاویر خصوصی "زیبا کرمعلی"

هرچند که او تجربه ای هنری برای بازی در مقابل دوربین را نداشت و حتی در تئاتر و نمایش حرفه ای بازی نکرده است اما اولین حضورش در سینما به سرعت مورد توجه قرار گرفت و به گونه ای بازی کرد که بسیاری از کارشناسان سینمایی نمره قابل قبولی به او داند.

بیوگرافی زیبا کرمعلی + تصاویر خصوصی "زیبا کرمعلی"

ازدواج و همسر

زیبا کرمعلی ازدواج نکرده و با سن کمی که دارد فعلا به ازدواج فکر نمیکند و اهداف بلند مدتی در سینما دارد و میگوید که میخواهم کارگردان بشوم و کتابی که سالها نوشته ام را فیلمش را بسازم.

source images in instagram ziba karamali

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *