ساعت بازی استقلال و الکویت مشخص شد + جزییات خبر

بازی استقلال و الکویت امروز چنده ۵ بهمن ۹۸ در زمین امارات برگزار میشه و سرانجام پس از کشمکش های زیاد این بازی امروز شنبه در ساعت ۱۷ و ۳۰ ۵۰ دقیقه در ورزشگاه الشباب الاهلی برگزار می شود در ادامه جزئیات این خبر را در مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

فوتبال  استقلال  الکویت + زمان پخش

پخش مستقیم بازی استقلال و الکویت

مسئولان امارتی مبلغ زیادی را برای دادن حق پخش دیدار نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا درخواست کردند و این درخواست باعث شده تا این لحظه بازی استقلال الکویت و شهرخودرو روی کنداکتور شبکه سه سیما و ورزش نرود.

محل برگزاری بازی استقلال الکویت در مرحله پلی آف

آبی پوشان پایتخت در بازی نخست خود با سرمربی جدید خود فرهاد مجیدی در مرحله پلی آف دیدار الکویت در کشور امارات می رود.

این دیدار پس از کش و قوس‌های فراوان شنبه پنجم بهمن ماه در ساعت ۱۷ و ۵۰ دقیقه در دبی برگزار می شود ، حال باید دید که تیم فوتبال استقلال اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان آسیا با حضور سرمربی جدید خود فرهاد مجیدی  چطور سپری می کند.

نمایندگی ایران میزبان این مسابقات است ولی با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا این دیدار در زمین کاملاً بی‌طرف برگزار خواهد شد ، تیم استقلال تهران در شرایط به این دیدار خواهد رفت که وضعیت حضور یا عدم حضور این تیم در این دوره تنها ۴۸ ساعت قبل از این مسابقه مشخص شده این بازی به عنوان نخستین بازی استقلال با سرمربی جدید خود پس از تعطیلات نیم فصل می باشد.

پیشنهاد شبناک به شما : فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد + جزییات خبر

ابی پوشان یکی از موفق ترین نماینده های ایران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برای کرد ۱۰۰ درصد سود از این مرحله را دارد.

حریف استقلال الکویت پرافتخارترین و مشهورترین تیم فوتبال کویت است که این تیم در سه فصل اخیر فاتح لیگ شده و الکویت که با گل دقیقه ۱۲۰ الفضلی اردن را شکست داد و به این مرحله رسیده سابقه درخشانی را در لیگ قهرمانان آسیا از آن خود دارد.

برنده این دیدار در هشتم بهمن ماه در قطر به دیدار اریان می رود تا سرانجام تیم حاضر در گروه a مسابقات مشخص شود

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.