سامان خواننده دستگیر شد + بازداشت و دستگیری سامان خواننده لس آنجلسی

ماجرای بازداشت و دستگیری سامان خواننده لس آنجلسی را به به همراه جزئیات خبر بازداشت و در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بازداشت و دستگیری سامان خواننده + جزییات خبر

بازداشت و دستگیری سامان خواننده

رسانه‌های کشورمان منتشر شد مبنی بر اینکه خواننده معروف در یکی از کافی شاپ ها که در حال اجرای آهنگ بوده دستگیر شده است سرهنگ خسروی رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباط ناجا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفته سامان خواننده لس آنجلسی که بعد از ورود است به کشور سال‌ها در تهران زندگی می‌کرد شب گذشته در یکی از کافه های شمال تهران در حال اجرای زنده آوازخوانی دستگیر شد.

بیوگرافی سامان خواننده

آقای امیر ارژنگ کاظمی با نام مستعار سامان خواننده متولد سال ۱۳۴۶ در شهر تبریز می‌باشد که همه او را با نام مستعار خود به نام سامان خواننده می شناسند.

پیشنهاد شبناک به شما :بیوگرافی سامان خواننده + عکس های لو رفته در لس آنجلس

خارج شدن از ایران

خانواده وی بعد از انقلاب جمهوری اسلامی ایران به دلیل که پدرش تاجر بود به شهر ترکیه رفتند مدتی در کشور ترکیه و استانبول به کار خوانندگی پرداخت و کلاسهای خوانندگی را شرکت کرد به دلیل اینکه متولد تبریز بود به زبان و لهجه های ترکی کاملا تسلط داشت صدای رسای ایشان باعث شد که توجه برخی از کاورهای ترکیه را به خود جلب کند به گونه ای که در سن ۱۳ سالگی توانست در چندین رستوران استانبول به خوانندگی بپردازد و بعد از اینکه مقداری مشهور شده گروه موسیقی را پیدا کرد و به کمک آنها به ساخت یک آهنگ پرداخت سپس به کانادا رفت و به صورت مجردی در کانادا زندگی کرد.

ماجرای جالب خواننده شدن سامان

در کانادا فعالیت های هنری خود را ادامه داد تا اینکه با یک شخصی آشنا شد که در کارهای لوس‌آنجلس فعالیت می‌کرد به صدای سامان علاقه‌مند شد و او را به لس‌آنجلس برد.

وی با آهنگی به نام آهنگ شمعدونی که ترانه سرایش مریم‌حیدرزاده بود توسط خودش آهنگسازی شده بود به سرعت در بین ایرانیان به شهرت و محبوبیت رسید و بعد از اجرای این آهنگ بسیاری از خواننده های مقیم لس آنجلس را برای همکاری از به دعوت به عمل آوردند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.