بیوگرافی سحر جعفری جوزانی و همسرش +ماجرای طلاق

بیوگرافی سحر جعفری جوزانی و همسرش +ماجرای طلاق سحر جعفری جوزانی sahar jafarijozani را به همراه تصاویر خانوادگی وی در این بخش از بیوگرافی بازیگران و هنرمندان سایت شبناک مشاهده نمایید.

هنرمندی نام آشنا و توانا در عرصه هنر که اصالتا لر ملایر است و در برخی از فیلم ها و سریال هایی که بازی کرده است با لهجه لری صحبت کرده است.

در ادامه عکس ها و زندگی خصوصی این خانم بازیگر را گرداوری نموده ایم.

بیوگرافی سحر جعفری جوزانی,تصاویر سحر جعفری جوزانی

بیوگرافی سحر جعفری جوزانی

بیوگرافی سحر جعفری جوزانی در سال 1357 در شهر سانفرانسیسکو ایالات کالیفرنیا به دنیا امده است و تا پنج سالگی در این شهر بوده است و سپس به همراه پدرش  به تهران مهاجرت کرده اند او اصالتا لر ملایر است. مهیا دهقانی

کودکی سحر جعفری جوزانیکودکی سحر جعفری جوزانی,بچگی سحر جعفری جوزانی

او از بازیگران زن قدیمی و مطرح سینما و تلویزیون میباشد که سال های سال در این عرصه حضور داشته است و فیلم و سریال های زیادی را بازی کرده است.

بیوگرافی سحر جعفری جوزانی و همسرش

تحصیلات سحر جعفری جوزانی

وقتی به تهران امد دوران دبیرستان را در شته ادبیات تحصیل کرد و بعد از اخذ دیپلم وارد دانشگاه شد و در رشته روانشناسی کودکان مدرک لیسانس را گرفت و سپس وارد دنیای بازیگری شد.نرگس محمدی 

خانواده

پدرش مسعود جعفری جوزانی کارگردان و فیلمنامه نویس بزرگ سینما است که فیلم های بسیار زیادی را ساخته است و یکی از دلایل هنرپیشه شدن سحر هم پدر کارگردان و هنرمندش بوده است.

بیوگرافی سحر جعفری جوزانی,پدر سحر جعفری جوزانی

مادرش “کَکُل جیمز” بوده که اهل آمریکا میباشد و در این کشور نیز زندگی میکند و علت اینکه چرا به صورت جدا زندگی میکنند و یا طلاق گرفته اس اطلاعاتی در دسترس نیست.

سحر جعفری جوزانی و مادرش,مادر سحر جعفری جوزانی

نحوه بازیگر شدن

او بازیگری را در 8 سالگی و در فیلم شیرسنگی آغاز کرد این فیلم را پدرش ساخته بود و از دخترش به عنوان بازیگر استفاده کرد تا تجربه بازی در مقابل دوربین را در سال 1365 کسب کند.

او همچنین در سال 1371 در فیلم دیگر پدرش یعنی “یک مرد یک خرس” به ایفای نقش پرداخت.

بیوگرافی سحر جعفری جوزانی,تصاویر سحر جعفری جوزانی

شهرت با سریال آژانس دوستی

در سریال آژانس دوستی به شهرت فراوانی رسید سریالی که در سال 1378 از تلویزیون پخش شد و بسیاری از مردم را شب ها با داستان ها و ماجرا های مختلف سرگرم میکرد.

او از جمله بازیگران زن ایرانیست که کار نویسندگی را در کارنامه خود به ثبت رسانده و قسمت هایی از سرال آژانس دوستی را نویسندگی کرده است.

بیوگرافی سحر جعفری جوزانی,تصاویر سحر جعفری جوزانی

 حضور در سریال های مهران مدیری

مهران مدیری او را در بسیاری از سریالهایش بازی داده است و باعث شده که این بازیگر زن را به عنوان یک بازیگر طنز بشناسند.

بیوگرافی سحر جعفری جوزانی,تصاویر سحر جعفری جوزانی

سریال هایی مانند نقطه چین، باغ مظفر، مرد دو هزار چهره، قهوه تلخ و گنج مظفر از جمله کارهای مهران مدیری بوده که خانم سحر جعفری جوزانی در آن به ایفای نقش پرداخته است.

ازدواج و طلاق

در برخی از کانالهای تلگرامی که موضوع بیوگرافی دارند درباره این بازیگر نوشته شده که او قبلا یک بار ازدواج کرده که به طلاق ختم شده است اما این خبرها بارها توسط این بازیگر رد شده است و این اخبار را شایعه میداند.

بیوگرافی سحر جعفری جوزانی,تصاویر سحر جعفری جوزانی

این خانم بازیگر هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

فیلم های سینمایی

  • دعوت
  • هفت ترانه
  • پشت دیوار سکوت
  • چشمهایش
  • شیر سنگی
  • بلوغ
  • یک مرد یک خرس

instagram sahar jafarijozani

#مرتبط

  • همسر سحر جعفری جوزانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *