سرکرده گروه جیش العدل کشته شد عمر شاهوزی (ملا عمر ) کیست؟ + هلاکت

سرکرده گروهک جیش العدل کشته شد؟ عمر شاهوزی ملا عمر کیست؟ ماجرای هلاکت وی را در این بخش از مجله شبناک مشاهده کنید.

عمر شاهوزی رهبر جیش العدل

ایشان سرکرده گروهی تروریستی به اسم جیش العدل بوده است که این گروه سال ها علیه جمهوری اسلامی ایران به مبارزه پرداخت است وی به همراه خانواده‌اش کاری هدایت این گروه تروریستی را بر عهده داشت و تا به حال توانسته بود تعداد زیادی از ماموران سپاه پاسداران ایران را به قتل برساند.

ملا عمر جیش العدل

آخرین عملیاتی شود آنها در سال ۹۷ به اتوبوس حامل نیروی سپاه آیفون در مرز سیستان و بلوچستان برمی‌گردد که در یک حمله انتحاری باعث به شهادت رسیدن همه نیروهای سپاه شد.

گروه جیش العدل چیست؟

گروه جیش‌العدل همان گروهی تروریستی هستند که چند سال پیش پنج تن از سربازان مرزبان ایرانی را بودند و به مرز پاکستان انتقال دادند سپاه پاسداران مدتهاست که درگیر ماجرای دستگیری سرکرده این گروه تروریستی می‌باشد.

بیشتر ببینید: قاضی حسن تردست کیست؟ + عکسهای جنجالی

ماجرای هلاکت

صبح امروز در پی تلاشم نیروهای سپاه پاسداران و همکاری پلیس پاکستان عمرشاه روزی به همراه دو تن از پسرانش در شهر پاکستان به هلاکت رسیدند همانگونه که سپاه پاسداران حمله می‌کرد همانطور مورد هلاکت قرار گرفت.
این جلو از جمله حامیان معارضان در جنگ های داخلی سوریه بودند این گروه خود را مدافع حقوق اقلیت سنی بلوچستان ایران و مخالف مداخله جمهوری اسلامی ایران در حمایت از حکومت سوریه می دانستند

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.