داستان سریال آرماندو + بیوگرافی بازیگران سریال آرماندو

داستان سریال آرماندو و بیوگرافی بازیگران سریال آرماندو را در این بخش از معرفی فیلم و سریال سایت شبناک مشاهده نمایید.

سریال آرماندو ساخته احسان عبدی پور برای نوروز 97 تولید شده و از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد تهیه‌کنندگی این مجموعه را ایرج مهام برنامه دارد ژانر آن طنز بوده و قرار است در ۲۰ قسمت از تلویزیون پخش شود.

داستان سریال آرماندو + عکس های بازیگران سریال آرماندو

داستان سریال آرماندو

داستان آن به این شکل است که یک جوان ساده بهنام آرمان حمید رضا آذرنگ نقش آن را بر آن دارد با خواهرزاده های خود به مشکل میخورد بر روابط آنها و تیره می شود این چرخ برای اینکه بتوانند رابطه خود را با خواهر و خواهرزاده های خود سعی می کنند و مشکلات را رفع کنند و بتوانند در آنها نفوذ پیدا کنند تلاش می‌کند و اتفاقات این مجموعه را شکل میدهد.

بازیگران سریال آرماندو

بازیگران مطرح این مجموعه مرجانه گلچین در نقش صاحب جان و سحر ولدبیگی و الیکا عبدالرزاقی در نقش مهتاب و محمدرضا هدایتی ، علی اوجی ، شهربانو موسوی ، علیرضا استادی ، سیامک مردانه ، فریبا طالبی می باشند.

داستان سریال آرماندو + عکس های بازیگران سریال آرماندو

احسان عبدی پورکارگردان این سریال گفته است که همه تلاش خود را کرده ایم که بتوانیم کاری مردم پسند تولید کنیم و آنها را در شب های نوروزی به پای تلویزیون بکشانیم.

عکس های بازیگران سریال آرماندو

او همچنین درباره اینکه تیم مجرب با رابطه ای صمیمانه ای در کار تولید و اجرا داشته اند اظهار امیدواری کرد که مردم از این دیدن مجموعه لذت ببرد و آن را دوست داشته باشند چرا که ما هدف مان فقط رضایت عمو مردم است.

داستان سریال آرماندو + عکس های بازیگران سریال آرماندو

این کارگردان همچنین ادامه داد آن چیزی که من را برای تولید این پروژه خرسند میکرد تفاوت این مجموعه با سایر مجموعه های دیگر بوده و ژانر طنز و کمدی آن مردم را حتما به پای تلویزیون خواهد کشاند از دیدن آن لذت خواهند برد.

آقای کارگردان درباره حواشی مربوط به اینکه قرار بوده این کار سال گذشته ساخته و پخش شود گفت که در حال حاضر به دلیل ترافیک ساخت فیلم با کمبود بازیگر مواجه هستیم هیچگاه دوس نداشتم که به دلیل کمبود بازیگر فیلمی را با عجله بسازم.

داستان سریال آرماندو + عکس های بازیگران سریال آرماندو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.