بیوگرافی بازیگران سریال تعطیلات رویایی + تصاویر پشت صحنه

بیوگرافی بازیگران سریال تعطیلات رویایی + پشت صحنه سریال تعطیلات رویایی را در بخش معرفی فیلم و سریال ببینید.

بیوگرافی بازیگران سریال تعطیلات رویایی

سریال تعطیلات رویایی

سریال تعطیلات رویایی ساخته علیرضا امینی قبلاً نامش افتاده ها بود که در استان فارس در شهر شیراز کار تصویربرداری آن به پایان رسیده بود این مجموعه برای نوروز سال ۹۷ آماده پخش میباشد و بازیگران آن مدتهای طولانی در شهر شیراز به سر می بردند تا کار تصویربرداری آن به پایان برسد آنها سپس دارد جزیره کیش رفتند و بخشی از این مجموعه در آنجا ضبط شد البته بیشتر ضبط آن در جزیره کیش اتفاق افتاد و در بخشی از آن نیست در اماکن تاریخی شهر شیراز تصویربرداری شد.

بیوگرافی بازیگران سریال تعطیلات رویایی

زمان پخش

زمان پخش آن اول فروردین ۱۳۹۷ است که قرار است راس ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه از شبکه دوم سیما پخش شود.

 

آقای مجیداوجیکار تهیه کنندگی این پروژه را باروت دولت و درباره آن گفته است که داستان داشتیم با این پروژه مردم را برای لحظاتی سرگرم کنیم لحظات شادی را برای آنها در روزهای نوروز پدید آوریم.

بیوگرافی بازیگران سریال تعطیلات رویایی

داستان سریال تعطیلات رویایی

داستان سریال تعطیلات رویایی در مورد دو برادر بوده که تصمیم می گیرند به یک مسافرت از راه زمینی بروند آنها اهل شهر شیراز هستند تصمیم می‌گیرند که از شیراز به جزیره کیش سفر کنند و در این این سفر و عبور از شهرهای مختلف راه اتفاقات و ماجراهای متنوع و تنظیم برای آنها رخ می دهد.

یکی دیگه ارزش اهداف تولید آن آشنایی مردم با جاذبه های ایران زمین می باشد که بازیگران داستان با بازدید از این اماکن مردم را با آنها آشنا می کنند و هنگام عبور از شهرهای مختلف بخشی از مکان های دیدنی تفریحی و تاریخی آن شهر را نشان می دهد.

بیوگرافی بازیگران سریال تعطیلات رویایی

بازیگران سریال تعطیلات رویایی

بازیگران مشهوری در این پروژه به هنرنمایی پرداختند بازیگرانی همچون سولماز آقمقانی و ارسلان قاسمی و افسانه بایگان و مریم معصومی و خاطره حاتمی، علی اوجی و فاطمه هاشمی و ژاله درستکار و مرتضی علی آبادی و مهدی افشار به ایفای نقش می‌پردازند.

عوامل این پروژه عبارتند از مدیر تصویربرداری: خسرو دادگرمرام، صدابردار: آرش برومند، طراح گریم: مهیاد میمی، طراح لباس: فرناز جاودان خرد، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: مسعود حقی، مدیر تولید: عباس دقاقی، مدیر تدارکات: مهدی مجلل و عکاس: آرش شاه محمدی.شهرزاد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.