معرفی سریال های عید نوروز 97 +زمان پخش

معرفی سریال های عید نوروز 97 +زمان پخش فیلم و سریال های نوروزی 97 را در زیر مشاهده نمایید.

سریال های عید نوروز 97

هر ساله به مناسبت فرارسیدن عید نوروز صدا و سیما تدارک ویژه‌ای را برای پخش برنامه ها و فیلمهای خود دارد در این ایام بیشتر فیلم ها و سریال های عید نوروز 97 که از صدا و سیما پخش می‌شود ژانر طنز دارند.

نوروز ۹۷ نیز صدا و سیما برنامه های ویژه ای را برای آن در نظر گرفته است که در این بخش است معرفی فیلم شبناک به معرفی آنها می پردازیم و زمان پخش آنها را در هر شبکه ذکر خواهیم کرد

پایتخت 5

اولین سریالی که به عنوان پرطرفدارترین و محبوب ترینها در نظر گرفته شده است مجموعه پایتخت می باشد این مجموعه ساخته سیروس مقدم بود و فصل های مختلف و از شبکه یک سیما پخش شده است.

معرفی سریال های عید نوروز 97 +زمان پخش

پایتخت ۱ و ۲ و ۳ و ۴ تاکنون از تلویزیون پخش شده بهار پایتخت ۵ تولید و آماده پخش می باشد پایتخت ۵ نسبت به سریال های فصل قبلی این مجموعه متفاوت می باشد از حضور داعش گرفته تا ماجراها و اتفاقات جنجالی و طنز دیگر که آن را خواص و محبوب تر از قبل کرده است.

خلاصه داستان

در این فصل خانواده نقی معمولی به صورت اتفاقی به کشور یونان سفر می کنند و در آنجا اتفاقات بسیار زیادی برای آنها را می دهد یکی از حوادثی که برای این خانواده رخ می‌دهد حضور داعش میباشد.

زمان پخش

این مجموعه از شبکه اول سیما و از ساعت ۲۱ پخش خواهد شد

قسمت دوم مجموعه دیوار به دیوار

دومین مجموعه طنز صدا و سیما مجموعه دیوار به دیوار است این مجموعه قسمت دوم آن ساخته شده است و سال گذشته نیز قسمت اول آن پخش شد سریالی سامان مقدم آن را ساخته است و تصمیم دارد در ۲۰ به سمت هر شب از شبکه سوم سیما آن را بر روی آنتن به ببرد.

معرفی سریال های عید نوروز 97 +زمان پخش

بازیگران اصلی آن رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، ویشکا آسایش، آزاده صمدی و میترا حجار می باشد داستانش به اینگونه است که یک فردی که در لیست ترور قرار گرفته است و ماجرای آن را ساخته و داستانهای طنزی را رقم میزند.

این مجموعه هر شب راس ساعت ۲۲ از شبکه سوم سیما پخش می‌شود

آرماندو سریال های عید نوروز 97

آرماندو ساخته احسان عبدی پور بود و برای نوروز ۹۷ قرار است پخش شود بازیگرانش مرجانه گلچین، سحر ولدبیگی و الیکا عبدالرزاقی و محمدرضا هدایتی و علی اوجی میباشند.

معرفی سریال های عید نوروز 97 +زمان پخش

معرفی سریال های عید نوروز 97 +زمان پخش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 دیدگاه

  1. آخه دیوار به دیوار چرا

  2. دورهمی یادتون نره هر شب ساعت 23 مدیری عشقی عشق دوست داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.