سریال هیات مدیره | بیوگرافی بازیگران سریال هیات مدیره

بیوگرافی بازیگران سریال هیات مدیره +تصاویر خصوصی سریال هیات مدیره را در زیر ببینید.

بیوگرافی بازیگران سریال هیات مدیره

با فرا رسیدن عید نوروز ۹۷ صدا و سیما تدارک ویژه ای را برای این ایام در نظر گرفته است و با پخش ویژه برنامه ها و فیلم های مختلف مردم را به پای تلویزیون می کشاند فیلم هایی که در این ایام پخش خواهد شد و مطالب مختلفی منتشر کردیم سریال های از جمله پایتخت ۵ و سریال دیوار به دیوار و آرماندو از جمله مجموعه های است که صدا و سیما برای عید نوروز در نظر گرفته است که از شبکه های مختلف و در ساعات مختلف بر روی آنتن می‌رود.

بازیگران سریال هیات مدیره

بیوگرافی بازیگران سریال هیات مدیره

یکی دیگر از برنامه‌های تلویزیونی ویژه عید نوروز ۹۷ قرار است از صدا و سیما و شبکه ۵ پخش شود سریال هیات مدیره است این مجموعه که توسط مازیار میری ساخته شده است قرار است در اول فروردین ۹۷ هر شب از شبکه پنج سیما پخش شود که دارای ۳۰ قسمت است.

بازیگران سریال هیات مدیره

در این مجموعه بازیگران معروفی حضور دارد هنرمندان مشهوری همچون احسان کرمی و حدیث میرامینی و الیکا عبدالرزاقی و لیلی رشیدی و مریم امیر جلالی و ثریا قاسمی و کمند امیرسلیمانی و شیرین آقاکاشی و سام کبودوند فرید سجادی حسینی حضور دارد.

بازیگران سریال هیات مدیره

احسان کرمی از جمله هنرمندان مشهوری بود که در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته است تاکنون سابقه بازیگری در هیچ گونه مجموعه تلویزیونی نداشته و بیشتر در کار اجرا و مجری گری برنامه های او را دیده ایم که این بار در نقش بازیگر مرد هنرنمایی کرده و باید دید شناخت خود را چگونه بازی کرده است.

موضوع سریال هیات مدیره

به گفته منابع خبری داستان آن به این گونه است که یک زوج جوان با نقل مکان از یک آپارتمان به آپارتمان جدید اتفاقات و ماجراهای مختلفی برای او به وجود می آورد که اعضای این ساختمان با اتفاقات جالب و طنز می‌خواهند یک سریال هیات مدیره برای مجتمع خود انتخاب کنند که مشکلات مربوط به آپارتمان و حل کنند اما با اتفاقاتی که رخ می دهد مشکلات آنها چندین برابر میشود که غصه های طنزی را در بر دارد.

بازیگران سریال هیات مدیرهبازیگران سریال هیات مدیره

هدف از ساخت این مجموعه سرگرم کردن مردم و همچنین به تصویر کشاندن مشکلات آپارتمانی به سبک طنز و کمدی است.

کارگردان آن درباره این این پروژه می گویند که این پروژه یک حالات خاطره انگیز دارد که بارها در قدیم و سالهای گذشته با همسران و خانه سبز آن را تجربه کرده ایم و حالا خواستین که ترکیبی از آن را ساخته و در ایام نوروز برای مردم پخش کنیم که آنها از این پروژه امیدواریم لذت ببرند

بازیگران سریال هیات مدیره

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *