بیوگرافی سینا مهراد (سینا سهیلی) و همسرش +تصاویر

بیوگرافی سینا مهراد (سینا سهیلی) و همسرش +تصاویر خانوادگی سینا مهراد بازیگر مرد جوان تلویزیون و بازیگر نقش حامد تهرانی در سریال پدر و بازیگر نقش حمید در سریال سایه بان را در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی سینا مهراد

بیوگرافی سینا مهراد نام اصلی اش سینا سهیلی است او بازیگر مرد ایرانی و دستیار کارگردان بوده که سالهاست در عرصه هنری فعالیت حرفه ای دارد.

بیوگرافی سینا مهراد (سینا سهیلی)

در خانواده کاملا هنری به دنیا امده است او فرزند سعید سهیلی کارگردان نامدار سینما و تلویزیون بوده و برادرش ساعد سهیلی و خواهرش صبا سهیلی بازیگر میباشند

این هنرمند جوان چند سالی است که نام خانوادگی خود را تغییر داده است و سعی کرده که تغییر نام خانوادگی خود کسی به این فکر نکند که به خاطر اینکه پدر کارگردان است با پارتی بازی وارد دنیای هنر شده است.

سینا مهراد و خواهرش صبا سهیلیبیوگرافی سینا مهراد (سینا سهیلی)

 

سینا مهراد و پدرشبیوگرافی سینا مهراد (سینا سهیلی)

شروع فعالیت هنری

فعالیت هنری خود را از  کودکی و در کنار پدر کارگردانش اغاز کرده است  علاقه بسیار زیادی به کارگردانی دارد او سالها در کنار پدرش دستیار کارگردان بوده است و توانسته فوت و فن های دنیای سینما را به خوبی تجربه و لمس کند.

بیوگرافی سینا مهراد یا سینا سهیلی

مهمترین فیلم سینمایی که به صورت حرفه به عنوان دستیار کارگردان در آن فعالیت کرده است فیلم سینمایی گشت ارشاد و گشت 2 بوده است که به خوبی از عهده این کار بر امده و تصمیم دارد که در آینده کار فیلمسازی را به صورت حرفه ای و جدی دنبال کند.

شروع بازیگر

بازیگری را از کودکی با حضور در چند کار تئاتر و نمایش آغاز کرده اما به صورت حرفه ای با سریال سایه بان ساخته برادران محمودی وارد تلویزیون شده است و در این سریال نقش حمید را در سریال سایه بان بر عهده داشت و توانست این کاراکتر را به خوبی بازی کند.

همچنین ببینید: بیوگرافی امیرمحمد زند و حمید لولایی و مجید صالحی

موضوع این مجموعه درباره دو پسر جوان است که با یکدیگر دوست هستند و در پایین شهر زندگی میکنند آنها تلاش های زیادی میکنند که کار کنند تا زندگی نرمالی داشته باشند اما بع از مدتی یکی از انها دچار مشکلی میشود که داستان این سرال را به وجود می آورد.

سایه بان در سال 1396 از شبکه دوم سیما پخش شد و تیتراژ آن را محسن چاوشی میخواند.

عکس سینا مهراد (سینا سهیلی)

بازیگر نقش حامد تهرانی در سریال پدر

دومین کار تلویزیونی سینا مهراد (سینا سهیلی) بازی در سریال پدر است که توسط بهرنگ توفیقی ساخته شده است و در رمضان سال 1397 پخش شد.

همچنین ببینید: بیوگرافی پیمان معادی و حمید گودرزی و مهدی سلوکی

سینا مهراد بازیگر نقش حامد تهرانی در سریال پدر توانست در این کار بسیار خوب بازی کند و شهرت بسیار زیادی را بدست آورد او  در این مجموعه بازیگر نقش اول را بر عهده داشت که در دانشگاه با یک دختر به نام لیلا (ریحانه پارسا) آشنا میشود و دچار ماجراهای عشقی میشود.

بیوگرافی سینا مهراد (سینا سهیلی) و همسرش +تصاویر

ازدواج و همسر

سینا مهراد مجرد بوده و ازدواج نکرده او فرزند کارگردان معروف بوده که میگوید فعلا تصمیمی برای مزدوج شدن ندارم و میخوام کار فیلمسازی کنم و تمرکزم را بر روی بازیگری بگذارم.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *