بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش +تصاویر و همه آهنگها

بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش +تصاویر و همه آهنگهای شهاب مظفری و ماجرای سکته قلبی را در زیر مشاهده نمایید.

سلفی شهاب مظفری

بیوگرافی شهاب مظفری

شهاب مظفری در هفتمین روز از اردیبهشت ماه 1367 در شهر تهران به دنیا آمده است او از خواننده های پاپ موسیقی ایران است که با اهنگ های بسیار زیبایش توانسته هواداران بسیار زیادی را به دست اورد.

این چهره های هنری در سال های اخیر آهنگها و آلبوم های موسیقی بسیار زیبایی را روانه بازار کرده است و از موفق ترین خواننده های پاپ کشورمان بوده است و با برگزاری کنسرت های مختلف همیشه از پر تماشاگرترین کنسرت ها را در بین دیگر خواننده ها داشته است.

بیوگرافی شهاب مظفری

تحصیلات شهاب مظفری

در رشته آی تی تحصیل نموده است و تا مقطع کارشناسی آن را ادامه داده است و رشته تحصیلی اش هیچگونه ارتباطی با تخصص و حرفه اش یعنی موسیقی ندارد.

همچنین ببینید: علیرضا طلیسچی و حسین تهی 

صدای خاص و متفاوتی دارد و این امر او را خیلی زود بر سر زبان ها انداخت و توانست به سرععت هواداران زیادی را به دست اورد

شروع فعالیت

زمانی که کودک بوده به موسیقی علاقمند بوده و از همان دوران به کلاس های موسیقی میرفته و چندین آلات موسیقی را فرا گرفته است و در نواختن گیتار و پیانو نیز حرفه ای است و در مهمانی ها همیشه نوازندگی و خوانندگی میکرده تا اینکه با تشویق خانواده و دوستانش خوانندگی را به صورت جدی دنبال کرده و کم کم راه های خواننده شدن را به صورت حرفه ای طی نموده است.

بیوگرافی شهاب مظفری و بهنام بانیبیوگرافی شهاب مظفری و بهنام بانی

او ابتدا با تک اهنگ های مختلف که به صورت اینترنتی منتشر میکرد به فعالیت در موسیقی میپرداخت و کم کم به دنبال اخذ مجوز برای آهنگ هایش رفت و اهنگ های خود را مطابق استاندارد های وزرات ارشاد اماده کرده و در سال 1396 به صورت رسمی در کشور فعالیت کرد.

او همچنین بعد از اخذ مجوز برای آلبوم جدیدش اولین کنسرتش را هم در تابستان 1396 برگزار کرد که با استقبال پرشور هوادارانش همراه بود.

بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش +تصاویر و همه آهنگها

در اولین روز از سال 1397 و در ویژه برنامه بهار و نارنج که برای آغاز سال نو با اجرای احسان علیخانی پخش شد این خواننده به همراه پدر و مادرش در این برنامه حضور یافت و یک آهنگ را به صورت زنده و برای پدر و مادرش خواند که صحنه های بسیار احساسی و دراماتیکی را به وجود اورد و باعث تحسین او توسط مخاطبان تلویزیونی شد.

بیوگرافی شهاب مظفری و پدر و مادرش در برنامه بهار و نارنجبیوگرافی شهاب مظفری و پدر و مادرش

ازدواج شهاب مظفری

شهاب مظفری خواننده 30 ساله موسیقی پاپ در حال حاضر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است و به گفته خودش فعلا دختری خاصی در زندگی او نیست که بخواهد به ازدواج فکر کند.

بیوگرافی شهاب مظفری

آلبوم تورو خواب دیدم

آلبوم تورو خواب دیدم از جمله آلبومی از اهنگ های او بود که بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفت و توانست آلبوم بسیار موفقی را در بازار موسیقی کشور عرضه کند.

سکته قلبی شهاب مظفری

ایشان در روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1397 به دلیل سکته قلبی راهی بیمارستان شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت.

بعد ازا ین اتفاق برخی از رسانه های های موجود در شبکه های اجتماعی که به صورت غیررسمی فعالیت میکنند به خصوص در صفحات اینستاگرام شروع به شایعه پراکی درباره مرگ این خواننده کردند و موجب ناراحتی ها و نگرانیه ایی برای خانواده او شد.

بعد از اینه به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری شد به سرعت توسط پزشکان مورد معاینه قرار گرفت و خوشبختانه خطر از او گذشت.

سکته قلبی شهاب مظفری و خبر جدید از سکته شهاب مظفری

لازم به ذکر است که سال 1396 هم به دلیل درد شدید در ناحیه شکم خود به پزشک مراجعه کرد و پزشک درد او را آپاندیس تشخیص داد و با عمل جراحی و خارج کردن آپاندیس او همچان با درد همراه بود و بعد ها مشخص شد که درد او به خاطر عفونت ریه بوده و ربطی به آپاندیس نداشته و به اشتباه عمل شده بود!!

این چهره هنرمند در حال حاضر با مراقبت های پزشکی به زندگی روزمره خود مشغول است و باید در اجراهای خود در کنسرت بسیار مراقب باشد که دچار هیجان و فشار عصبی نشود چرا که سابقه سکته را دارد و میتواند بسیار خطرناک باشد و طبق دستورات پزشکی زندگی کند.

بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش +تصاویر و همه آهنگها

بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش +تصاویر و همه آهنگها

instagram shahab mozaffari

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *