عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه و تسلیت شهادت حضرت زهرا

عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه و تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) را در زیر مشاهده نمایید.

عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه

به مناسبت شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) اس ام اس و متن های تسلیت و عکس نوشته ایام فاطمیه را برای علاقه مندان این بخش آماده کرده ایم.

عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه و تسلیت شهادت حضرت زهرا

 

ایام فاطمیه با فرا رسیدنش اوج ناراحتی و دلشکستگی شیعیان را منجر می شود.

ایام سوگواری دخت گرامی پیامبر و همسر بهترین و مظلومترین مرد عالم حضرت علی (ع) سه دهه می باشد که دهه اول و دوم و سوم که به دلیل اختلاف در روز شهادت بی بی دو عالم می باشد.

سوم جمادی الثانی بنا به رویات ائمه و علمای شیعه روز شهادت حضرت زهرا است که تعطیل و عزای عمومی اعلام شده است.

عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه و تسلیت شهادت حضرت زهرا

 

تسلیت شهادت حضرت زهرا

اس ام اس و عکس نوشته برای پروفایل به مناسبت ایام فاطمیه و به شهادت رسیدن گلچین شده و آماده فرستادن و ارسال و یا بکار گیری برای عکس نمایه و پروفایل می باشد. عکس نوشته

همه عاشقان اهل بیت در ایام فاطمیه در مراسم سوگواری و عزاداری فاطمه س شرکت می کنند و با مداحی ها و نوحه ها غرق در ماتم می شوند.

عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه و تسلیت شهادت حضرت زهرا

 

بانویی که در اوج جوانی پیر شد و در سن هجده سالگی مدت ها در بستر بیماری بود تا دارفانی را وداع گفت.
پیامک ها و متن های غمگین مناسبتی را در انواع متنوع و جملاتی که در موارد خاص استفاده می شود.

ماجرای شهادت حضرت فاطمه

هنگامی كه رحلت حضرت فاطمه نزدیك گردید به من فرمود: جبرئیل در موقع رحلت پدر بزرگوارم مقدارى كافور برایش آورد پدرم آن را سه قسمت نمود؛ یك قسمت را براى خودش برداشت، یك قسمت را به على علیه السلام اختصاص داد و قسمت سوم را به من داد. من قسمت خود را در کناری نهاده و اینك بدان نیاز دارم شما آن را برایم حاضر نما. اسماء حسب الامر فاطمه زهرا، كافور را حاضر كرد.

عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه و تسلیت شهادت حضرت زهرا

 

آنگاه حضرت خودش را شستشو داد و وضو گرفت و به اسماء فرمود، لباس هاى نمازم را حاضر ساز و بوى خوش برایم بیاور. اسماء لباس ها را حاضر كرد.

آنگاه پوشیده و بوى خوش استعمال نمود و رو به قبله در بسترش خوابید و به اسماء فرمود من استراحت می كنم تو ساعتى صبر كن سپس مرا صدا كن اگر جوابت را نشنیدى بدان كه من از دنیا رفته و مرده ام؛ آنگاه على علیه السلام را زود از رحلت من خبر كن. عکس مذهبی

عکس نوشته اسامی حضرت فاطمه و متن های تسلیت و در طرح های جدید آماده شده برایتان گلچین کردیم.

عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه و تسلیت شهادت حضرت زهراعکس تسلیت ایام فاطمیه عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه,عکس تسلیت ایام فاطمیه عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه (س) عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه و تسلیت شهادت حضرت زهراعکس تسلیت ایام فاطمیه عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه,عکس تسلیت ایام فاطمیه عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه و تسلیت شهادت حضرت زهراعکس تسلیت ایام فاطمیه عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه,عکس تسلیت ایام فاطمیه عکس تسلیت ایام فاطمیه عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه,عکس تسلیت ایام فاطمیه

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.