بیوگرافی شهره سلطانی و همسر شهره سلطانی +تصاویر شخصی

بیوگرافی شهره سلطانی و همسر شهره سلطانی +تصاویر شخصی و عکس های شهره سلطانی بازیگر زن 49 ساله معروف ایرانی را در زیر ببینید.

بیوگرافی شهره سلطانی

از بازیگران زن مشهور تلویزیون بوده که در عرصه خوانندگی نیز فعالیت دارد و صدای بسیار خوبی برای خوانندگی دارد او در حال حاضر در عرصه بایگری فعالیت حرفه ای داشته و فیلم و سریال زیادی را بازی کرده است.

بیوگرافی شهره سلطانی

شهره سلطانی در سال 1348 به دنیا اماده است و 49 ساله میباشد و در شهر بجنورد در استان خراسان شمالی به دنیا امده است

بیوگرافی شهره سلطانی و همسر شهره سلطانی

رشته تحصیلی اش موسیقی بوده و در نوازندگی و آهنگسازی نیز تخصص دارد مدرک تحصیلی و دانشگاهی اش لیسانس است.

شروع بازیگری

بازیگری را در سال 1372 با سریال برای آخرین بار آغاز کرده است و بعد از آن در سریال روزی روزگاری به کارگردانی امرالله احمدجو نقش آفرینی کرد که از معروف ترین کارهای تلویزیونی بود که مخاطبان بسیار زیادی را به دنبال داشت و همچنین همبازی شدن با بازیگران مشهوری و بزرگ همچون حسین پناهی ، گوهر خیراندیش،منوچهر حامدی و خسرو شکیبایی تجربه بسیار بزرگی برای این خانم هنرمند در اویل شروع بازیگری اش بود.

همچنین ببینید: بیوگرافی های فلور نظری و فریبا طالبی و مهرانه به نهاد

او در سریال روزی روزگاری نقش معصومه را بر عده داشت و بازی خوبش به شدت مورد استقبال کارشناسان سینمایی قرار گرفت و سکوی پرتاب او به سوی سینما و حرفه ای شدن شد.

بیوگرافی شهره سلطانی و الناز شاکردوست

این خانم بازیگر بعد از روزی روزگاری در سال 1372 در مجموعه های ضلع ششم ساخته مسعود فروتن، شلیک نهایی ساخته محسن شاه محمدی، طاغوت ساخته غلامرضا کریمی، همسفر به کارگردانی قاسم جعفری ، رستوران خانوادگی به کارگردانی حسین سهیلی زاده، جوانی به کارگردانی سعید سلطانی ،پای پیاده اثر اصغر توسلیف ترش و شیرین اثر رضا عطاران ،قاب خاطره و پنچری بازی کرده است.

عکس های شهره سلطانی

شهره سلطانی برای اولین بار تجربه سینمایی خود را در فیلم عبور از تله در سال 1372 کسب کرد فیلمی که غلامرضا رمضانی آن را ساخته بود. بعد از آن در فیلم سه مرد عامی ساخته سیامک تقی پور بازی کرد و سپس با حضور در فیلم معروف آدم برفی ساخته داوود میرباقی سال 73 را بهه پایان رساند.

همچنین ببینید: بیوگرافی های ریحانه رضی و آزیتا ترکاشوند و مهشید مرندی کهن

از دیگر فیلم های این خانم هنرمند میتوان به فیلم های توطئه،قرمز، رای باز، این زن حرف نمی‌زند ،تارا و تب توت فرنگی، قتل آنلاین ، جای او دیگر خالی نیست ، حس پنهان، قرنطینه، شیرین و زیگزاگ اشاره کرد.

ازدواج و همسر شهره سلطانی

همسر شهره سلطانی بهروز پناهنده میباشد که سالها پیش با یکدیگر ازدواج کرده و وارد زندگی زناشویی شده اند

شهره سلطانی و همسرشبیوگرافی شهره سلطانی و همسر شهره سلطانی

نحوه آشنایی انها به این شکل بوده که خانم شهر سلطانی داور جنشواره تئاتر بوده و بهروز پناهنده نیز کارگردان تئاتر بوده و نمایش هایش را این خانم بازیگر داوری میکرده و در نهایت به یکدیگر علاقمند شده و با هم ازدواج میکنند.

زندگی در هندوستان

این خانم هنرمند مدتی در کشور هندوستان زندگی میکرده و بنا به دلایل خانوادگی مجبود شده تا چندسالی به هندوستان مهاجرت کرده و در این کشور زندگی کند.

او چندین تله فیلم و مستند را نیز در این کشور ساخته است. بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

گیاهخواری

گیاهخواری از آداب غذایی این خانم هنرمند میباشد و معتقد است که نباید حیوانات را قربانی برنامه غذایی خودمان کنیم چرا که در گیاهان هم همه منابع مورد نیاز بدن وجود دارد و نیازی نیست که به کشتار حیوانات بپردازیم و آنها هم باید در این کره خاکی زندگی کنند.

عکس های شهره سلطانیبیوگرافی شهره سلطانی و همسر شهره سلطانی

آشپزی عالی

آشپزی اش بسیار عالی است و به گفته خانوده اش هیچکسی در خاندان انها دست پخت او را ندارد و غذاهایی سنتی ایرانی را به خوبی میپزد و همیشه مهمانان از خوردن دست پخت او راضی هستند و به غذاهایش علاقه زیادی دارند.

اینستاگرام Shohreh Soltani

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *