طلاق و جدایی محسن چاوشی از همسرش اسپاکو یوسفی + ماجرای طلاق

جدایی محسن چاوشی خواننده پاپ محبوب و مشهور کشورمان از همسرش اسپاکو یوسفی تایید شد و این خبر را به من بابازاده روزنامه نگار در توییتی اعلام کرد و به زودی رسانه ای شد جزئیات این خبر را در ادامه در مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

ماجرای جدایی محسن چاوشی از همسرش چه بوده است + علت جدایی

ماجرای جدایی محسن چاوشی از همسرش

بهمن بابازاده روزنامه‌نگار در تیم خبری را مبنی بر جدایی محسن چاوشی از همسرش منتشر کرد آقای بابازاده نوشت در تیتر این خبر اشتباه شده باید بنویسید همسر سابق محسن چاوشی هنرپیشه تلویزیون شد بله اسپاکو یوسفی مدت‌هاست دیگر همسر محسن چاوشی نیست.

خبری مبنی بر جدایی چاوشی از همسرش در فضای مجازی منتشر شد این فقط این خبر فاقد اعتبار نیست و از صحت و درستی برخوردار است اما طبق گفته‌های بابازاده تیتر خبر اشتباه است زیرا که مدت‌هاست اسپاکو یوسفی همسر چاوشی خواننده محبوب کشورمان نیست و باید نوشت همسر سابقه محسن چاوشی هنرپیشه تلویزیون شد این روزها فیلم تلویزیونی سه سپیده به کارگردانی آقای رحیم طوفانی در اردبیل در حال فیلمبرداری است و اثبات یوسفی برای نخستین بار در عین فیلم در مقابل دوربین قرار گرفته اثبات یوسفی بازیگر فیلم تلویزیون سپیده عنوان کرد که در این فیلم نقش زنی ضد انقلابی را بازی می کند این روزها فیلم تلویزیونی سپیده به کارگر ساخته رحیم طوفانی در اردبیل در حال فیلم فیلم برداری هستش و خانم یوسفی همسر محسن چاوشی برای نخستین بار در مقابل دوربین قرار گرفته و به هنرنمایی پرداخته است.

چاوشی در هشتمین روز از مرداد ماه ۱۳۵۸ در شهر خرمشهر متولد شد تحصیلاتش را تا مقطع دیپلم حسابداری بیشتر ادامه نداد و دارای دو خواهر و سه برادر می باشد.

ماجرای ازدواج

وی در سال ۱۳۸۸ با محسن چاوشی خواننده پاپ مشهور و پر طرفدار ازدواج کرد و دارای یک پسر به نام زانکو می باشد.

پیشنهاد شبناک به شما :بیوگرافی محمدصادق کوشکی پژوهشگر + ماجرای توهین به رخشان بنی اعتماد

طلاق و جدایی از همسرش

در خبری که بهمن بابازاده روزنامه نگار توئیت کرده گفته است که : بهمن بابازاده نوشت: تیتر این خبر اشتباه است. باید بنویسید «همسر سابق» محسن هنرپیشه تلویزیون شد. بله اسپاکو یوسفی مدت‌هاست دیگر همسر چاوشی نیست.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.