علت احضار ترانه علیدوستی به دادگاه چه بوده است ؟ + ماجرای بازداشت

علت احضار ترانه علیدوستی به دادگاه چیست بازداشت ترانه علیدوستی را به همراه جزئیات کامل این خبر در مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

دلیل احضار ترانه علیدوستی به دادگاه مشخص شد + جزییات خبر

علت اعسار ترانه علیدوستی به دادگاه چیست ؟

صبح امروز خبر احضار خانم ترانه علیدوستی به دادگاه به دلیل تبلیغ علیه نظام بازتاب گسترده‌ای را در فضای مجازی به همراه داشت و حتی برخی‌ها در شبکه های مجازی اعلام کردند که این خانم بازیگر بازداشت شده در حالی که بازار شایعات در شبکه های اجتماعی به سرعت علیه ترانه علیدوستی داوود خبر بازداشت وی به سرعت دست به دست انتشار یافت.

پیشنهاد شبناک به شما :بیوگرافی محمدصادق کوشکی پژوهشگر + ماجرای توهین به رخشان بنی اعتماد

خبر بازداشت کذب است

در نهایت با پیگیری‌های خبرنگار آن مشخص شد که او برای برخی از پست‌های خود در صفحه رسمی اینستاگرام در توییتر منتشر کرده به دادگاه احضار شده و در بعد از ارائه دادن دفاعی خود با قید کفالت آزاد شده است.

علی دوستی چندی پیش در اینستاگرامش نوشته بود که مردم ایران شهر نیستند بلکه اسیر هستند و سپس انتقادات تندی را نسبت به مسئولین در پی واکنش های اخیر که برای کشورمان اتفاق افتاده بود ارائه داده بود که در نهایت از طرف دادگاه احضار شد.

حمایت برخی از رسانه‌های معاند همچون شبکه‌های من و تو و بی بی سی و معصومه علینژاد از صحبت‌های این خانم هنرمند باعث شد که حرف های بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و به سمت دادگاه بکشاند.

محمد فراهانی در توییتر خود نوشت وصول ترانه علیدوستی در مراجع قضایی ارتباطی به موضوعات اخیر نداشته و مربوط به پرونده است که سال ۹۶ با شدت پلیس از علی دوستی به جریان افتاده مرجع قضایی آن در پی حل و فصل این پرونده قدیمی را احضار کرده است.

خانم ترانه علیدوستی در ۲۱ بیست و دومین روز از دی ماه سال ۱۳۶۲ در شهر تهران دیده به جهان گشوده به این هنرپیشه سینما و تئاتر و دوبلور و مترجم ایرانی هستش در فیلم‌های فیلمسازان برجسته ای چون آقای رسول صدرعاملی اصغر فرهادی به هنرنمایی پرداخت و توانست در چندین جشنواره جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خود کند.

علت احضار ترانه علیدوستی به دادسزا مشخص شد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *