علت قطعی اینترنت ۲۸ آذر ۹۸ امروز پنج شنبه + زمان رفع اختلال

شما میتوانید جزییات قطعی اینترنت امروز پنج شنبه بنا برگزارش کاربران فضای مجازی که در برخی مناطق دسترسی به اینترنت  و فیلترشکن محدود و غیرممنکن شده است را به همراه جزییات خبر و زمان رفع اختلال را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

 

از دقایقی پیش گزارشات رسیده از کاربران و مشترکان اینترنت حاکی از این است که اینترنت موبایل و حتی خانگی در برخی از مناطق کشور با اختلال مواجه شده و امکان دسترسی به وب سایت های خارجی همانند گوگل موجود نیست.

بررسی های خبرنگار ما حاکی از سراسری بودن این اختلال در اروپا دارد که روی مسیر ارتباطی اینترنت ایران نیز تاثیر گذاشته است.

علت قطعی اینترنت چیست ؟ جزییات خبر قطعی اینترنت در روز 28 آذر ماه

قطعی ابنترنت در تاریخ 28 آدز ماه

سجاد بنابی نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات نیز با انتشار توییتی این اختلال را تایید کرد و گفت: در ساعت ١١:١۵ ۶۵٠ گیگابیت بر ثانیه از ظرفیت اینترنت ورودی کشور به دلیل قطعی مسیرها در بخش اروپایی قطع شده. علت قطعی در خارج از کشور است و شرکت ارتباطات زیرساخت در تلاش برای برطرف کردن مشکل هستند.

پیشنهاد شبناک به شما : از سورپرایز آذری جهرمی رونمایی شد + پست پلاس چیست ؟ جزییات خبر

 

خبر قطعی اینترنت خانگی و موبایل

در ساعت ١١:١۵ ۶۵٠ گیگابیت بر ثانیه از ظرفیت اینترنت ورودی کشور به دلیل قطعی در بخش اروپایی قطع شده است. اکثر کاربران کشورهای همسایه هم این مشکل را دارند.
یک منبع آگاه در شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: در ساعت ١١:١۵، ۶۵٠ گیگابیت بر ثانیه از ظرفیت اینترنت ورودی کشور به دلیل قطعی در بخش اروپایی قطع شده است. اکثر کاربران کشورهای همسایه هم این مشکل را دارند. همکاران من در شرکت ارتباطات زیرساخت در تلاش برای برطرف کردن مشکل هستند. پایان قطعی را اطلاع رسانی می‌کنیم.

از دقایقی پیش اینترنت تلفن‌همراه در برخی نقاط کشور دچار اختلال شده است و بسیاری از کاربران نمی‌توانند از اینترنت همراه خود استفاده کنند و طبق نظرسنجی از کاربران در برخی کانال ها آنها نیر این مشکل را داشتند

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.