علت نشان دادن عدد چهار توسط استقلالی ها و ماجرای عدد 4

علت نشان دادن عدد چهار توسط استقلالی ها و ماجرای عدد 4 استقلالی ها را در این بخش از سایت شبناک مشاهده نمایید.

علت نشان دادن عدد چهار توسط استقلالی ها و ماجرای عدد 4

علت نشان دادن عدد چهار توسط استقلالی ها

کری خوانی تیم پرسپولیس و استقلال از گذشته های دور تا کنون ادامه دار بوده است آنها دو رقیب مهم و جنجالی در داخل و خارج از زمین مسابقه فوتبال است.

دو باشگاه پایتخت که بزرگترین دربی قاره آسیا را به خود اختصاص داده اند و نگاه بسیاری از رسانه های دنیا را به خود معطوف میکنند.

قرمز و آبی سالهاست با هم مسابقه داده اند و برد و باخت را در مقابل یکدیگر تجربه کرده اند و در این سالها خاطره ها و نوستالژی های زیادی را ثبت نموده اند.

عدد 4 استقلال

در طی این مدت که این قرمز و آبی در تورمنت های مختلف با یگدیگر باز کرده اند نتایج مختلفی به ثبت رسیده است که میوان پرسپولیس نتیجه 6 بر صفر را اشاره کرده که آبی پوشان را در سال 1352 شکست داد.

حالا قرمزپوش ها عدد 6 را نماد کری خوانی با آبی پوشان کرده اند.

آبی های پایتخت نیز با این عدد 6 سالها درگیر بودند تا اینکه عدد 4 را ساختند و همه استقلالی ها عدد 4 را به پرسپولیسی ها نشان میدهند.

ماجرای عدد 4 استقلال

چهار از زمانی آغاز شد که بازی پرسپولیس با الغرافه در جام قهرمانان باشگاه های آسیا برگزار شد فرهاد مجیدی بازیکن محبوب استقلال در آن بازی میکرد و در حین مسابقه تحت شعارهای تند هواداران پرسپولیس خطایی را مرتکب شد که از زمین مسابقه به دستور داور اخراج شد.

علت نشان دادن عدد چهار توسط فرهاد مجیدی

فرهادی مجیدی در حال ترک زمین بود که لباس زرد الغرافه را از تن بیرون آورد و لباس آبی را به پرسپولیس های حاظر در ورزشگاه نشان داد و این شد که همه استادیون به او توهین کنند و این بازیکن هم که حسابی از توهین ها عصبی شده بود عدد 4 را به تماشاگران نشان داد.

علت نشان دادن عدد چهار توسط استقلالی هاهااستقلالی ها و ماجرای عدد 4

این حرکت فرهاد مجیدی به شدت مورد استقبال هواداران استقلال قرار گرفت و در همه کری خوانی ها آن را نشان میدهند.

این اقدام مجیدی به خاطر زدن 4 گل به پرسپولیس توسط این مهاجم بود.خبرهای ورزشی

ماجرای عدد 4 استقلال

اما بسیاری از هواداران استقلال علت نشان دادن عدد چهار توسط استقلالی ها را به این دلیل به نماد کری خوانی در دربی تبدیل کرده اند که توانسته اند چهار بار به صورت متوالی پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی شکست بدهند.

علت نشان دادن عدد چهار توسط استقلالی ها

این نماد توسط همه آبی ها و هواداران این باشگاه مورد استفاده قرار میگرد و حتی بسیاری از مدیران این دو باشگاه از آن استفاده مینمایند.

علت نشان دادن عدد چهار توسط استقلالی ها

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.