علیرضا نیکبخت واحدی و همسرش (بیوگرافی) +تصاویر و علت طلاق

علیرضا نیکبخت واحدی و همسرش (بیوگرافی علیرضا نیکبخت واحدی Alireza Vahedi Nikbakht) + تصاویر و علت طلاق را در زیر مشاهده نمایید.

علیرضا نیکبخت واحدی,علیرضا واحدی نیکبخت

بیوگرفی علیرضا نیکبخت واحدی

علیرضا نیکبخت واحدی یکی از فوتبالیست های پرحاشیه سالهای نه چندان دور تیم ملی ایران و باشگاه های پرسپولیس و استقلال است که در دو تیم رقیب پایتخت بازی کرده است و به عنوان یک بازیکن یاغی شناخته می شود ۸ سال در استقلال و چهار سال در تیم پرسپولیس بازی کرده است.

همچنین ببینید: بیوگرافی های مامه بابا تیام، دختر شفر، فرهاد مجیدی

در هشتمین روز از تیرماه ۱۳۵۹ در شهر مشهد به دنیا آمد پست فوتبالی هافبک و در برخی از مواقع به عنوان وینگر بازی می کرده و سابقه بازی در تیم ملی ایران را در رده های سنی مختلف در کارنامه خود دارد. بیوگرافی ورزشکاران 

شروع فوتبال

فوتبال رشد در سال ۱۳۷۷ در تیم ابومسلم خراسان آغاز کرد و در ۳۰ بازی که برای این فیلم بازی کرد ششم را به ثمر رساند سپس در سال ۱۳۷۹ به تیم استقلال تهران آمد و ۱۳۸ بازی را برای این تیم انجام داد و ۲۲ گل را که از گل های حیاتی و سنتی بازی بود را به ثمر رساند. بیوگرافی بازیکنان استقلال

علیرضا نیکبخت واحدی و همسرش (بیوگرفی) + تصاویر و علت طلاقعلیرضا نیکبخت واحدی,علیرضا واحدی نیکبخت

علیرضا نیکبخت واحدی از متعصب ترین بازیکنان تیم ملی استقلال بود که بسیار باغیرت برای این تیم بازی می کرد و هواداران آبی پوشان نیز علاقه بسیار زیادی به او داشتند ۸ سال جنگیدن در میدان مسابقه فوتبال برای استقلال و زدن گل های حساس او را در دل هواداران استقلال تهران گنجانده بود. خسرو حیدری

علیرضا نیکبخت واحدی,علیرضا واحدی نیکبخت

جنجال حضور در پرسپولیس

به دلیل مشکلاتی که با مسئولان باشگاه استقلال پیدا کرد از این تیم جدا شد و در عین حال مسئولان باشگاه پرسپولیس به او پیشنهاد قرارداد دادند و این بازیکن که دوست داشت همیشه مورد توجه رسانه ها قرار بگیرد در یک قرارداد بسیار جنجالی به تیم پرسپولیس پیوست و جنجال های بسیار زیادی را در رسانه ها به وجود آورد.

علیرضا نیکبخت واحدی,علیرضا واحدی نیکبخت

در دربی زمانی که در مقابل باشگاه سابق خود قرار گرفت از طرف هواداران آبی به شدت مورد فحاشی و انتقاد قرار گرفت بعد از بازی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه آیا از هواداران استقلال ناراحت هستید گفت من 8 سال برای این تیم بازی کردم و با جان و دل زحمت کشیدم و در همه جای دنیا فوتبالیست ها آزاد هستند که به هر تیمی که می خواهند بروند من وقتی به پرسپولیس آمدهم نباید اینگونه من را مورد توهین قرار می‌دادند.

علیرضا نیکبخت واحدی در پرسپولیس

لو رفتن فیلم و تصاویر خصوصی

در دهه ۸۰ فیلم و تصاویر خصوصی در یک میهمانی در فضای مجازی منتشر شد و برای او مشکلات زیادی را به وجود آورد و حتی سازمان لیگ را برای مدتی از میادین فوتبال محروم کرد او در برنامه نود از این اقدام ابراز ندامت کرد و از مسئولان فوتبال ایران درخواست داشت که او را ببخشند و کمیته انضباطی نیز او را بخشید و به تیم داماش پیوست.

ازدواج و طلاق علیرضا نیکبخت واحدی

علیرضا نیکبخت واحدی در دهه ۸۲ ازدواج کرد اما این ازدواج پابرجا نبود درباره نحوه آشنایی او با همسرش در برخی از رسانه‌ها نوشته شده که در فضای مجازی با همسر خود آشنا شده و بعد از ازدواج بیشتر اموال خود را به نام همسرش زده بود مهریه بالایی معین کرده بودند اما بعد از سه سال زندگی زناشویی آنها از هم  طلاق گرفتند و بسیاری از ثروت خود را به همسرش داد.

همسر علیرضا نیکبخت واحدیهمسر علیرضا نیکبخت واحدی

بعد از ازدواج مجدد با یک خانمی دیگر آشنا شد که علیرضا نیکبخت واحدی ۱۲ سال از او کوچکتر بود اما این رابطه به ازدواج ختم نشد و این دختر به خارج از کشور مهاجرت کرد.

بازی های ملی علیرضا نیکبخت واحدی

در سال 1379 برای اولین بار لباس تیم ملی بزرگسالان ایران را به تن کرد و به مدت 8 سال سابقه بازی در تیم ملی ایران را در کارنامه خود دارد و 73 بازی ملی دارد و 14 گل را برای تیم ملی زده است.

علیرضا نیکبخت واحدی,علیرضا واحدی نیکبخت

اینستاگرام

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. زیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *