عوارض رابطه مقعدی یا دخول از پشت با زن یا دختر

عوارض رابطه مقعدی یا دخول از پشت با زن یا دختر را در زیر مشاهده میکنید.

رابطه مقعدی یا رابطه جنسی از پشت یکی از انحرافات جنسی در بین افراد است متاسفانه تقلید از فیلم های مستهجن و پورن یکی از دلایل اصلی این ناهنجاری در رابطه زناشویی می باشد.

رابطه مقعدی یا رابطه جنسی از پشتعوارض رابطه مقعدی یا سکس از پشت با زن

خطرات دخول از پشت

این پوزیشن از دیرباز در بین زن و مرد انجام می شده است و مشکلاتی را برای خانمها به وجود می آورده است

می‌توان پدید آورنده این عمل را کشور های غربی قلمداد کرد چراکه کشورهای غربی اولین کسانی بودند که با تولید فیلم های پورن و برای جذب مشتری و مخاطب این اقدامات خارج از شئونات اخلاقی را انجام داده و حتی پوزیشن های به مراتب غیر اخلاقی تر را رواج میدهند

عوارض رابطه مقعدی و سکس از پشت

عوارض و خطرات بیشماری دارد که برای خانمها و چه برای آقایان برای خانم ها رابطه مقعد عفونتهای مثانه و همچنین پاره شدن آن در بسیاری از موارد گزارش شده است.

تکرار این اقدام باعث می شود که زن نتواند مدفوع و گاز معده را نگهداری کنند و همچنین بیماری های مختلفی را برای آقایان به دلیل ورود باکتری های مدفوع به درون آلت تناسلی ایجاد می کند.

عوارض رابطه مقعدی یا سکس از پشت با زن

این کار هم از نظر شرعی و پزشکی شدیداً منع و حرام اعلام شده است زیرا همانطور که ذکر کردیم خطرات و عوارض بسیار زیادی را به همراه دارد و از خطرناک ترین رابطه های جنسی محسوب می شود.

این زخم ها اگر چه بسیار ریز بوده و شاید هیچگونه دردی نداشته و با چشم قابل مشاهده نباشند ولی شاهراه فوق العاده بزرگی برای ورود باکتری‌ها و ویروس‌های خطرناک (اعم از ویروسهای داخل روده و مدفوع و یا ویروسهایی که از طریق آلت مرد وارد می‌شوند) به داخل جریان خون می‌باشند.

این میکروب‌ها می‌توانند بیماری های STD نظیر بیماری ایدز و انواع عفونت های دستگاه گوارشی عفونت های روده‌ ای را ایجاد کنند.

رابطه مقعدی از نظر شرعی

در دین اسلام این عمل شدیدا نهی شده است اگر دو مرد این عمل را مرتکب شوند آن را لواط نامیده و شدیدترین مجازات برای آن شده است و محکوم به اعدام می شود.

اما اگر زن و شوهری این عمل را انجام دهند در برخی از مناطق خلاف نظرهای وجود دارد برخی‌ها معتقدند که زن راضی باشد منعی ندارد ولی بعضی ها معتقدند که این اقدام در هر صورتی حرام است برادر اهل سنت آمده است که زن میتواند درخواست طلاق کند.

علت تمایل مردان به رابطه مقعدی با همسر

می‌توانند از تمایل مردان به این کار را عدم رضایت جنسی با واژن همسرشان عنوان کرد چرا که گشاد شدن واژن زیادی به مردان می دهد و همین امر باعث می شود جهان ها به سراغت این رابطه بروند و از همسرشان این درخواست را داشته باشد

عوارض رابطه مقعدی یا سکس از پشت با زن

آیا زنان لذت میبرند

لمس کردن و مالش دادن مقعد زن برای آنها لذت بخش خواهد بود ولی در صورتی که فقط در حد مالش دادن و نوازش دادن آن باشد اما طبیعتاً با وارد کردن آلت تناسلی مرد به دلیل قطر زیاد آن باعث درد شدید در خانمها خواهد شد و به هیچ عنوان نمی توانند این عمل برای آنها لذت بخش باشد آقایان می تواند فقط با مالش دادن و نوازش دادن این قسمت از بدن آنها به لذت بردن جنسی بیشتر کمک کنند

عوارض رابطه مقعدی یا دخول از پشت با زن یا دختر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.