عکس های مدلینگ کیمیا علیزاده و تصاویر تیپ کیمیا علیزاده

عکس های مدلینگ کیمیا علیزاده با آرایش و تصاویر جالب از کیمیا علیزاده (Kimia Alizadeh Zenoorin) تکواندوکار ملی پوش ایران را در زیر ببینید.

عکس های مدلینگ کیمیا علیزاده,تیپ کیمیا علیزاده

عکس های مدلینگ کیمیا علیزاده با آرایش

از چهره های شاخص و سرشناس ورزش ایران است که به دلیل موفقیت در گرفتن مدال المپیک توانست جایگاه ویژه ای را در ورزش ایران کسب کند و سمبل ورش بانوان تبدیل شود چرا که او اولین زن جوان ایرانی بود که توانست برای اولین بار در المپیک مدال به دست آورد. عکس های جذاب

عکس های مدلینگ کیمیا علیزاده,تیپ کیمیا علیزاده

دختری خجالتی با چهره ای معصوم که هیچگاه وارد حاشیه نشد و تلاش کرد که در بسیاری از موارد خود را از حواشی پیرامونش دور نگه دارد. آوا جوهرچی

عکس های مدلینگ کیمیا علیزاده

عکس های مدلینگ کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو که هیچکسی به کسب مدال بانوان امیدوار نبود توانست این طلسم را بشکند و صاحب مدال شود.

دختری که با 18 سال موفقیت بسیار مهمی را کسب کرد و صاحب مدال برنز المپیک 2016 شد اما بعد از این ماجرا مصدوم شد و از میادین رقابت ها دور شد.

پای شکسته کیمیا علیزاده

پرشک معالج او گفته است که امکان دارد برای همیشه تکواندو را کنار بذارد چرا که وضعیت پای او بسیار خطرناک است و اگر بخواهد با این مصدومیت به ورزش ادامه دهد ممکن است که برای همیشه فلج شود.

همچنین ببینید: تصاویر جنیفر لوپز، پریناز ایزدیار

این خبرهای ضد و نقیض باعث شد که هواداران این دختر و اهالی تکواندو نگران شوند.

عکس های مدلینگ کیمیا علیزادهعکس های مدلینگ کیمیا علیزاده,تیپ کیمیا علیزاده

زندگینامه

عکس های مدلینگ کیمیا علیزاده نوزده تیرماه 1377 در شهر کرج به دنیا امده است او اصالتا اهل شهر “زنوز” واقع در آذربایجان شرقی است مادرش نیر در شهر اردبیل به دنیا امده و اهل این شهر میباشد. رامانا بدل ایرانی آنجلینا جولی

او یک برادر کوچک تر از خود نیز دارد.

عکس های کیمیا علیزاده و برادرش

پدر و مادرش جوان هستند و از برای موفقیت دخترشان تلاش بسیار زیادی کرده اند و این دختر از کودکی به کلاس تکواندو فرستاده اند تا اینکه بلاخره توانست به موفقت زیادی برسد.

پیام های تبریک از مسئولان ایران

رهبر انقلاب جمهوری اسلامی برای او این پیام را فرستاد من از صمیم قلب از همه زنان ورزشکاری که در عرصه بین‌المللی با حجاب حضور دارند تشکر می‌کنم.
حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران برای او این پیام را ارسال کرد: دخترم کیمیا، همه مردم بویژه بانوان ایران‌زمین را شاد کردی؛ شادی همیشگی را برایت آرزومندم.

عکس های کیمیا علیزاده و دوستش

تصاویر مدلینگ

این دختر تکواندوکار همیشه با پوشش بسیار ساده و بدون آرایش در میادن ورزشی ظاهر میشد و زیاد اهل پوشش هایی آن چنانی و مدل های جدید و لاکچری نیست.

اما چندین عکس از او به عنوان مدلینگ منتشر شده که در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است که در ادامه مشاهده میکنید.

عکس های جالب کیمیا علیزاده,مدلینگ و تیپ کیمیا علیزاده عکس های مدلینگ کیمیا علیزاده,تیپ کیمیا علیزادهعکس های مدلینگ کیمیا علیزادهسلفی کیمیا علیزاده,مدلینگ و تیپ کیمیا علیزاده

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.