نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در پایتخت (تصاویر و زندگینامه)

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در پایتخت و زندگینامه نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه خواهر نقی معمولی در سریال پایتخت را در زیر مشاهده نمایید.

زندگینامه کامل نسرین نصرتی

نسرین نصرتی در سال ۱۳۵۵ در شهر تهران به دنیا آمده است اما اصالتاً شمالی بوده و اهل شهر لاهیجان در استان مازندران می باشد

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در پایتخت

از بازیگران زن تئاتر سینما و تلویزیون ایرانی بوده که با سریال پایتخت کشور بسیار زیادی رسید. عکس های جذاب

همچنین سابقه بازی در فیلم سینمایی محمد رسول الله یکی از بزرگترین پروژه های سینمایی تاریخ ایران را در کارنامه خود دارد.

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در پایتخت

تحصیلات

در رشته هنر تحصیل کرده است و تحصیلات دانشگاهی ندارد بعد از اینکه مدرک دیپلم خود را اخذ کرد به دنیای بازیگری وارد شده و دیگر تحصیلات خود را ادامه نداد و در زمینه بازیگری به صورت حرفه‌ای پرداخت.

هنرپیشگی را به صورت رسمی در سال ۱۳۸۱ آغاز کرده است با حضور در تئاتر و نمایش اتاق رویا به کارگردانی افروز فروزند وارد دنیای بازیگری شد

نسرین نصرتی و همسرش

عکس های نسرین نصرتی

کار مقابل دوربین مربوط به سریال تلویزیونی تا ثریا ساخته سیروس مقدم میباشد که در سال ۱۳۹۰ تولید شد موضوع این سریال درباره پیرزنی به نام تا ثریا در جوانی همسر خود را از دست میدهد به یک بیمارستان می‌رود تا پرستاری را آغاز کنند و مشغول به کار شود و با یکدیگر ازدواج میکنند و ماجراهای برای آنها به وجود می آید داستان این فیلم را میسازد.

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در پایتخت

سریال پایتخت را می‌توان سکوی پرتاب به سوی شهرت در سینما و تلویزیون ایران دانست در ابتدا در سریال پایتخت بازی کرده است

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در پایتخت

فهیمه معمولی خواهر نقی معمولی (محسن تنابنده) را نیسان میکرد سریال پایتخت ساخته سیروس مقدم است فصل اول آن در نوروز ۱۳۹۰ از شبکه اول پخش شد و به دلیل موج گسترده استقبال از این سریال فصل دوم سوم و چهارم و پنجم قانون را هم تولید کردند که در همه این سریال ها حضوری پررنگ داشت.

نسرین نصرتی و فرزندش

بازی در فیلم محمد رسوالله

در فیلم سینمایی محمد رسول الله نیز بازی کرده است این فیلم سینمایی از بزرگترین پروژه های تاریخ سینمای ایران بود که توسط مجید مجیدی و با حمایت مالی دولت ساخته شد در این فیلم نقش برکه را بازی میکرد فیلمی که سه سال مراحل مقدماتی آن از سال ۱۳۸۶ آغاز شد و سپس در سال ۱۳۹۴ بر روی پرده سینما رفت این فیلم سینمایی از مهم‌ترین فعالیت های سینمایی نسرین نصرتی بوده است.

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در پایتخت

تجربه کارگردانی

این خانم بازیگر علاوه بر بازیگری تجربه دستیار کارگردانی را نیز در تئاتر و نمایش در کارنامه خود دارد و نمایش سکوت ساخته حسین مهکام در سال ۱۳۸۵ و نمایش اتاق رویا در سال ۸۱ را بر آن داشته است اما بعد از حضور در سینما و تلویزیون تنها به بازیگری اکتفا کرد.

ازدواج و همسر نسرین نصرتی

عکس های نسرین نصرتی متاهل می باشد و همسرش سام پاک پیکار نام دارد

نسرین نصرتی و همسرش سام پاک پیکارنسرین نصرتی و همسرش سام پاک پیکار

آنها در اسفند سال ۸۹ با هم ازدواج کردند حاصل ازدواج آنها یک دختر به نام صوفی است که در سال ۹۵ به دنیا آمده است او می گوید که همسرم یکی از مشاوره های من در سینما و تلویزیون بوده است و من و خیلی یاری می داده.

عکس های نسرین نصرتی و سارا و نیکا

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در پایتخت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 دیدگاه

  1. من فکر می کردم جوونه

  2. لاهیجان ما مازندران نیست مال گیلانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *