بیوگرافی غلامرضا صنعتگر و همسرش +تصاویر و سرطان

بیوگرافی غلامرضا صنعتگر و همسرش +تصاویر و ماجرای سرطان غلامرضا صنعتگر را د زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر در دهمین روز از آذرماه ۱۳۵۴ در شهرستان بندر عباس استان هرمزگان به دنیا آمده است و از خواننده های پاپ و نامدار موسیقی ایران است که این روزها با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کنند.

بیوگرافی غلامرضا صنعتگر و همسرش

در رشته ادبیات تحصیل نموده و تا مقطع دیپلم آن را ادامه داده اما به صورت حرفه‌ای و به خاطر علاقه ای که به موسیقی داشته و به نوازندگی پیانو پرداخت و در حال حاضر یکی از نوازنده های حرفه‌ای پیانو و گیتار کشور ما نیز است.

حتما ببینید: بیوگرافی های میثم ابراهیمی، فرزاد فرزین

یکی از خواننده های بی حاشیه که به جز حرفه و تخصص خود در امور دیگر دخالت نمیکند و همیشه بدون حاشیه به فعالیت هنری خود ادامه داده است این یکی از حسن ها و دلایل موفقیت وی در این عرصه بوده است. بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

بیوگرافی غلامرضا صنعتگر و همسرش

ازدواج  و همسر غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر متاهل بوده و در دهه ۸۰ با یک خانم مشهدی ازدواج کرده است حاصل ازدواج یک فرزند پسر است

غلامرضا صنعتگر و پسرشبیوگرافی غلامرضا صنعتگر و پسرش

طرفدار واروژان

از هواداران و طرفداران پروپاقرص موسسان سبک پاپ در کشورمان است و می گوید وقتی که با کارهای او آشنا شدم به شدت به موسیقی علاقه‌مند شدم و تصمیم داشتند که او را الگوی خود قرار داده تا بتوانند در این کار فعالیت کنم و همیشه دوست داشتم خودم صاحب سبک باشم تا اینکه بخواهم روش کسی را تکرار کنم و از آن کپی برداری نمایند نمی دانم آیا در این کار موفق بوده یا خیر این را باید مردم نظر بدهند.

کنسرت غلامرضا صنعتگر

مبتلا به سرطان

غلامرضا صنعتگر در اوایل سال ۸۰ بعد از وجود پزشک متوجه شد که مبتلا به سرطان شده است می‌گوید که علاوه بر سرطان بیماری‌های مختلفی دیگری نیز با او دست به گریبان شده است و باعث شده که از موسیقی و دنیای هنر مدتی به طور باشد و نتواند به صورت فعال به این کار بپردازم

درگذشت غلامرضا صنعتگر,فوت غلامرضا صنعتگر

خوانندگی بدون کلاس رفتن

او می گوید که من به صورت تجربی خوانندگی را آغاز کردند و در هیچ کدام از کلاس های خوانندگی شرکت نکردم و نمی‌دانم آیا این کار مثبت است یا منفی ولی در کل به صورت تجربی و علاقه خودم این کار را یاد گرفتم من دوست داشتم که موزیک بندری را به صورت حرفه‌ای کار کنم. همسر محسن چاوشی

شهرت با آهنگ میشه ضامنم بشی

معروفیت او را می توان به آهنگ میشه ضامنم بشی که برای امام هشتم خواند اشاره کرد آهنگی که چندین بار به مناسبت های ولادت امام رضا از شبکه سوم سیما پخش و بسیاری از مردم از این آهنگ خوشش آمدند و به همین دلیل باعث شهرت بیش از پیش این خواننده جوان شد.

غلامرضا صنعتگر

در مصاحبه گفته که عاشق مشهد به خاطر گنبد امام رضا هستم و همیشه وقتی که دلم میگیرد و گره ای در کار می افتد به مشهد می‌روند و با امام رضا درد دل میکند و همیشه لطف او شامل حال من شده و بسیاری از مشکلات همراه حل کرده است و ارادت خاصی به آقا دارم.

غلامرضا صنعتگر و مادرشغلامرضا صنعتگر و مادرش

#مرتبط

  • همسر غلامرضا صنعتگر کیست

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *