بیوگرافی فریبا طالبی و همسر فریبا طالبی +عکس های خانوادگی

بیوگرافی فریبا طالبی و همسر فریبا طالبی (Fariba Talebi) +عکس های خانوادگی و ماجرای ازدواج فریبا طالبی با همسرش را در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی فریبا طالبی و همسر فریبا طالبی

هنرپیشه معروف تلویزیون و تئاتر بوده و فیلم ها و سریال های معروفی را بازی کرده و مردم با چهره هاش به خوبی آشنا هستند. بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

بیوگرافی فریبا طالبی

در چهارمین روز از اردیبهشت ماه ۱۳۶۴ در شهر مشهد استان خراسان رضوی به دنیا آمده است

عکس های فریبا طالبی

رشته تحصیلی اش بازیگری بوده که تا مقطع کارشناسی آن را در دانشگاه آزاد تهران ادامه داده او همچنین در کار اجرای برنامه کودک تجربه داشته و در طراحی لباس و مدل های لباس زنانه تخصص دارد

نحوه شروع فعالیت هنری

از بازیگران زن است که در سن نوجوانی وارد عرصه هنر شده است به این شکل که یک آگهی را دیده که در آن برای مجری گری تبلیغ کرده بودند به دلیل اینکه علاقه زیادی به هنر داشت به آن دفتر مراجعه کرده و تست مجری گری میدهد و به دلیل اینکه مدت ها در تنهایی خود کار اجرا را تمرین کرده بود توانست نمره قبولی را در این تست کسب کند و برای اولین بار کار خود را در عرصه هنر در قالب مجری گری برنامه کودک آغاز نماید.

بیوگرافی فریبا طالبی و همسر فریبا طالبی

شروع بازیگری

بازیگری را در سال ۱۳۸۸ با فیلم سینمایی اتوبوس آغاز کرده است بازی بسیار خوبی در این فیلم باعث شد که مسیر زندگی اش به سمت بازیگری حرکت کنند و یک سال بعد دو پروژه سینمایی و تلویزیونی را به او پیشنهاد کنند

بیوگرافی فریبا طالبی و همسر فریبا طالبی

فیلم سینمایی در اعماق خطوط به کارگردانی محمد صادق بکتاشیان و سریال فاصله ها به کارگردانی حسین سهیلی زاده از جمله کارهایی بود که در سال ۸۹ انجام داد.

عکس های فریبا طالبی

با سریال ستایش ساخته سعید سلطانی به شهرت رسید در این سریال نقش رعنا را بر عهده داشت هرچند که در این مجموعه نقش مهمی را در بر عهده نداشت اما به دلیل این که یکی از پربیننده ترین مجموعه های دهه ۸۰ بود بازی اش به خوبی دیده شود و سرآغاز پیشنهادات جدید به او در فیلم و سریال های دیگرش شد.

بیوگرافی فریبا طالبی و همسر فریبا طالبی

از دیگر سریال‌هایی که در آن بازی کرده است و بسیار پرمخاطب بودند میتوان به کیمیا و پادری و بیم و امید و آرماندو اشاره کرد.

همچنین ببینید: بیوگرافی های مهرانه به نهاد و ریحانه رضی و آزیتا ترکاشوند 

جدیدترین کار تلویزیونی سریال راه و بیراه به کارگردانی داوود بیدل است که در فروردین سال ۹۷ از تلویزیون پخش شد و استقبال زیادی از آن به عمل آمد چرا که بازیگران مشهوری در آن حضور داشتند.

بیوگرافی فریبا طالبی و همسرشبیوگرافی فریبا طالبی و همسرش

ازدواج و همسر فریبا طالبی

فریبا طالبی در شهریور ماه ۱۳۹۶ ازدواج کرده و متاهل می باشد نام همسرش امیر بوده که برخلاف خودش در عرصه هنر فعالیت ندارد. مهشید مرندی کهن

همسر فریبا طالبیبیوگرافی فریبا طالبی و همسر فریبا طالبی

مخابرات از دواج را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و نوشت امیر عزیزم همسر مهربانم خوشحالم از اینکه زندگی امراه در کنار تو آغاز کردم می خواهم تا ابد در کنار تو تا آخرین لحظه لحظه‌های نفسم باشد.

instagram fariba talebi

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. مرسی بابت این اطلاعات کافی و خووووب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *