فیلم توهین امیر تتلو به محسن چاوشی و تقلید صدای او

فیلم توهین امیر تتلو به محسن چاوشی و تقلید صدای او را در این بخش از خبرهای داغ سایت شبناک مشاهده نمایید.

توهین امیر تتلو به محسن چاوشی

امیر مقصودلو معروف به امیر تتلو یک از خواننده های زیرزمینی است که همیشه با مصاحبه هایش جنجال های زیادی را به راه می اندازد.

این بار این خواننده ، محسن چاوشی را به سخره گرفته و به او توهین کرده است.

فیلم توهین امیر تتلو به محسن چاوشی و تقلید صدای او

ماجرا از این قرار است که امیر تتلو در برنامه اینترنتی تیوی پلاس حضور پیدا کرده و درباره اینکه محسن چاوشی بهتر است یا خودش اظهار نظر میکند.

مجری از او میپرسد چرا خودش را از محسن چاوشی بهتر میداند؟

تتلو در پاسخ گفت که او صدایش را با افکت های کامپیوتری و نرم افزارهای ویرایش صدا تغییر میدهد و این نمیتواند هنر یک هنرمند باشد

فیلم توهین امیر تتلو به محسن چاوشی و تقلید صدای او

و اگر کارش گرفته به خاطر هنر تنطیم کننده ها و همخوانی سینا سرلک و مدیر برنامه ها و از همه مهمتر تیتراژهای تلویزیونی است در صورتی که من صدای خودم هست و همینطوری که الان صحبت میکنم میتوانم با همین صدا برای شما بخوانم.

تقلید صدای محسن چاوشی توسط امیر تتلو

تتلو همچنین گفت که چاوشی صدای خودش نیست و علاوه بر افکت کامپیوتر ، او حتی سعی میکند صدای خود را از ته حنجره خارج کند پس نمیتوان گفت صدای اصلی خودش است بلکه ادا در می آورد و سپس شروع به تقلید صدای محسن چاوشی کرد که بیشتر به تمسخر او شبیه بود.

دانلود فیلم توهین تتلو

امیر مقصودلو در ادامه حتی صدای پویا خواننده لس آنجسی را نیز تقلید کرد گفت که این خواننده ها صدای خود را سعی میکنند تغییر دهند در حالی که من این کار را نمیکنم.

شعر و ملودی هم کار خودم است

تتلو یکی دیگر از این دلایلی که خود را از خواننده های معروف ایران برتر میداند را اینطور عنوان کرد که شعر و ملودی هم کار خودم است و خودم آن ها را مینویسم در حالی که بسیاری از خواننده های ایران فقط میتوانند بخوانند در حالی که حتی خواندنشان هم صدای خودشان نیست و ادا در می آورند.

لازم به ذکر است که تتلو در اینستاگرام بیش از 4 میلیون فالوئر دارد که میتوان او را محبوب ترین خواننده ایران در ایسنتاگرام عنوان کرد

هواداران او بیشتر نوجوان هستند و همیشه کارهای این خواننده را در اینستاگرام دنبال میکنند.

به طرفداران این خواننده در اصلاح تتلیتی میگویند.

فیلم توهین امیر تتلو به محسن چاوشی و تقلید صدای او

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

3 دیدگاه

  1. اگر قسمت اول این کلیپ رو هم گذاشته بودین میدیدن که این خواننده به اصطلاح محبوب ایرانی ها به بزرگترین استاد آواز ایران استاد شجریان هم توهین میکنه واقعا متاسفم

  2. الهام از اصفهان

    من هم واقعا متاسفم . این… با این کارش خودش را سبک کرد و خیلی از طرفدارانش را از دست داد… توهین به هنرمندان عزیز کشور مان از همه ناپسند است اما از طرف… مثل تتلو ناپسند تر است . متاسفم برای نسل جوانی که یکی از الگوهایش این… است . خیلی خیلی خیلی متنفر بودم ازش و با این کارش تنفر من از او صد ها هزار برابر بیشتر شد . …

  3. علی طرفدار آقا پویا

    خجالت هم خوب چیزیه انقدر خودت محبوب ندون امیر تتلو اون موقعه آقا پویا می خوند تو کجا بودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *