فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی در کنفرانس خبری

فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی در کنفرانس خبری و حرکت زشت و خودارضایی مهران احمدی در نشست خبری فیلم سینمایی مصادره در جشنواره فیلم فجر سال 1396 در زیر ببینید.

حرکت زشت مهران احمدی در نشست خبری

روز گذشته کنفرانس خبری فیلم سینمایی مصادره ساخته مهران احمدی در جشنواره فیلم فجر برگزار شد که حاشیه بسیار عجیب و جالبی را به همراه داشت.

در این نشست برخی آقای کارگردان برای پاسخگویی به سوالات خبرنگاران و منتقدان حاضر شد و در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه روش های او برای خنداندن مخاطبان غیراخلاقی است و واکنش عجیبی نشان داد.

این کارگردان مشهور سینما دستش را به نشانه بسیار غیراخلاقی به پایین برد و شروع به تکان دادن کرد (عمل خودارضایی) و بعد از اینکه خبرنگاران شوکه شده بودند دستش را بالا اورد و گفت ببینید این بطری را داشتم تکان میدادم و شما اشتباه فکر کردید!

فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی در کنفرانس خبری

این اقدام مهران احمدی بازتاب گسترده ای را در بین شبکه های اجتماعی داشته و بسیاری از کاربران از این اقدام او انتقاد کردند.

فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی

کاربران فضای مجازی با انتقاد از این حرکت او نوشتند در کنفرانسی که خانم های خبرنگار زیادی وجود داشت او نباید این عمل منشوری را انجام میداد. خبر های داغ

در ادامه فرقانی فیلم‌نامه‌نویس گفت: ما دنبال این نبودیم که مفهوم خاصی را ارائه کنیم بلکه به دنبال طنز تلخ بودیم و دقت داشتیم نشانه‌ها نظم و انظباط خاص خود را داشته باشند.

فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدیفیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی در کنفرانس خبری

سپس مسعود سلامی فیلمبردار فیلم مصادره گفت: فیلمبرداری این کار یکی از سخت‌ترین کار‌هایی بود که انجام دادم چرا که باید ۳۰ سال گذر زمان را با تغییرات مختلف نشان می‌دادم. برخی صحنه‌ها اتفاقات سرد بود طبیعتاً با رنگ‌ها تلاش می‌کردم این اتفاق بیفتد. اخبار سینمای ایران

فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی

در ادامه نشست خبری مهران احمدی کارگردان اثر ماجرای فیلم مصادره را تعریف قصه خودش دانست و دراین خصوص گفت: این فیلم سیاسی نیست بلکه بستری است برای اینکه قصه خودم را تعریف کنم.

واقعاً برخورد مأمور در فیلم واقعی بود و یا دادن غذای برابر موضوعی است که خودم دیدم و بیان کردم. همچنین قصد گوشه کنایه زدن نداشتم و برای عاقبت بخیری در فیلمم کاری نکردم.

فیلم حرکت غیراخلاقی مهران احمدی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *