فیلم لحظه زلزله سر پل ذهاب و لحظه زلزله در کرمانشاه

فیلم لحظه زلزله سر پل ذهاب و فیلم لحظه زلزله در کرمانشاه را در این صفحه ببینید که چگونه زلزله در یک لحظه آوارهای زیادی را بر روی مردم می ریزد و آنها را غافلگیر میکند در این بخش از خبر های داغ مشاهده نمایید.

فیلم وحشناک از لحظه زلزله

فیلمی جدید در شبکه های اجتماعی منتشر شده که لحظه وقوع زلزله در سر پل ذهاب را نشان میدهد که در این بخش از حوادث سایت شبناک مشاهده میکنید.

فیلمی وحشتناک که حتی تصویر کردنش هم بسیار ترسناک و غم انگیز است که در یک لحظه همه شهر ویران شود و همه اعضای خانواده از دنیا بروند!

فیلم لحظه زلزله سر پل ذهاب

در فیلمی که در کانال های تلگرامی منتشر شده یکی از اعضای خانواده در شهر سر پل ذهاب قبل از زلزله به صورت اتفاقی دوربین گوشی موبایل خود را روشن میکند البته او قصد داشته که چراغ قوه گوشی را روشن کند اما به اشتباه دوربین گوشی را روشن کرده و در همان لحظه زلزله رخ میدهد.خبرهای جدید زلزله

دانلود لحظه زلزله

در این فیلم خانه در حال ویران شدن است و مردم که شدیدا ترسیده اند شروع به گفتن اشهد خود میکنند و صدای اشهد لا اله الا الله توسط مردم شنیده میشود که دیگر امیدی به زنده ماندن نمیبینند و خود را تسلیم مرگ میکنند.

فیلم لحظه زلزله در کرمانشاه

هر چند که تصاویر نمایش شده در فیلم کاملا مشخص نیست اما کاملا گویا ماجراست که زمین لرزه به چه شکل هولناکی رخ داده است و مدت انها طولانی بوده و همین موجب تخریب بسیاری از خانه ها شده است.

زلزله سر پل ذهابفیلم لحظه زلزله سر پل ذهاب, لحظه زلزله در کرمانشاه

لازم به ذکر است که زلزله استان کرمانشاه چند روز پیش به وقوع پیوست زلزله ای به بزرگی 7 ریشتر که مرکز آن شهرستان سر پل ذهاب بود

این زمین لرزه آنقدر قدرتمند بود که حتی کشورهای همسایه مانند کویت و عراق نیز آن را کاملا حس کردند و به خیابان فرار کردند.

در حال حاضر این اتفاق تیتر اول رسانه های ایران و جهان است و همه مردم بسیج شده اند که به مردم زلزله زده کمک رسانی کنند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.