فیلم مصاحبه جنجالی شقایق دلشاد | بازیگر و مدل ایرانی

فیلم مصاحبه شقایق دلشاد بازیگر و مدل ایرانی را  به همراه جزییات کامل مصاحبه و ماجرای درگیری با گوینده رادیو  در برنامه زنده را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک مشاهده نمایید.

ماجرای مصاحبه جنجالی شقایق دلشاد بازیگر و مدل ایرانی با مجری رادیو

ماجرای مصاحبه جنجالی شقایق دلشاد

خاتم شقایق دلشاد بازیگر و مدل ایرانی که به  دلیل فعالیت در فضای مجازی  مورد حاشیه قرارگرفته بود این بار طی مصاحبه جنجالی زنده  در رادیو مورد سوژه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است و فیلم ایشان واکنش های مختلفی را در فضای مجازی به همراه داشت است.

ماجرا این کلیپ و مصاحبه جنجالی به این شرح بئد که مجری رادیو از خانم شقایق دلشاد سوال کرد که آیا شما معتقدی که توسز فضای مجازی به شهرت رسیدی  ؟ که خانم دلشاد بیان داشت که خیر من در سریال های مختلفی سابقه حضور و بازیگری را دارم  که نمونه آن خط ویزه و برنامه عمو فتیله ای است .

این بار مجری بیان داشت که شما در اینستاگرامت  بیان کردی که مدلینگ حرفه ای هستی  و خانم دلشاد پاسخ داد بله من به دلیل استایل خوبم که مورد تایید شرکت  های تبلیغاتی می باشد این قضیه را قبول دارم و این که من طبق قوانین کشورم فعالیت میکنم مردم باید من را روی سرشون بگذارند.

در پایان مصاحبه جنجالی مجری رادیو به ایشان گفت شما دچار توهم خود برزگ بینی هستی ؟ که در نهایت خانم شقایق دلشاد از این سخن مجری رادیو  دلگیر شده و تلفن را قطع کرد  و مجری بیان داشت که این از بی ادبی ایشان می باشد که تلفن را بدون خداحافطی قطع کرده است .

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی شقایق دلشاد بازیگر و مدل ایرانی + تصاویر

شایان توجه است که خانم شقایق دلشاد بازیگر ومدل اسرانی در بیستمین روز از خردادماه سال 1367 در شهر تهران متولد شده است .

ایشلن حرفه بازیگری را به طور رسمی با تاتر آغاز کرده است  و اولین حضور خود در حرفه باریگری را در سریال کیما در نقش دختر زندانی بازی کرد و بعد ار آن در فیلم دختر افغان به عنوان نقش اول فیلم د نقش یک دختر افغان به هنرنمایی پرداخت.

و توانست باحضور در سریال شهرزاد با گریم جالب خود در نقش شاهپسند پرستار شیرین به اوج شهرت برسد .

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.