قاضی حسن تردست کیست؟ + عکسهای لو رفته

قاضی حسن تردست کیست ؟ + ماجرای عکس های لو رفته و دختر و خانواده اش را  به همراه جزییات حکم اعدام  ریحانه جباری را در این بخش از مجله شبناک مشاهده کنید.

قاضی حسن تردست کیست؟

آقای قاضی حسن تردست به عنوان یکی از قضات دادگستری کشورمان بوده که بسیاری از پرونده های مهم و معروف را قضاوت کرده است و در سرنوشت آنها دخیل بوده است.

قاضی حسن تردست کیست؟ + عکسهای جنجالی

وی بیان داشت که بسیار آدم پرکار و پرتلاش ای بوده است اثر می کرده که پرونده های خطرناک و سنگین را استقبال کند و به همین دلیل سال‌های زیادی پرونده‌های مربوط به قتل را می‌پذیرفت از پرونده‌های مهمی که زیر دست ایشان آمده بود می‌توان به پرونده خانم ریحانه جباری اشاره کنیم که حکم اعدام وی را صادر کرد.

ریحانه جباری کیست؟

ریحانه جباری به جرم قتل یک پزشک به نام عبدالعلی سربندی به زندان افتاده بود و در نهایت با حکم دادگاه آقای تردست اعدام شد ادامه این خانم سرا صدای زیادی را در فضای مجازی به پا کرد وی در سن ۱۹ سالگی مرتکب قتل شده بود که ادعا کرده بود این ماجرا در قبال تجاوز جنسی صورت گرفته است.

بیشتر ببینید: ججت الاسلام والمسلمین جواد اژه ای درگذشت

 شرح ماجرا از زبان ریحانه جباری

ریحانه جباری در اظهارات خود بیان کرده بود که این پزشک تصمیم داشته بود که به من تجاوز کند و من هم مجبور شدم از خودم دفاع کنم و به طور ناگهانی و به طور غیر عمد مرتکب قتل شدم اما با تحقیقات فراوان حکم اعدام توسط قاضی تردست صادر شد.

ریحانه جباری کیست؟

اما تردست بیان داشت بود که این حکم کاملا عادلانه و با رعایت آیین دادرسی کیفری صورت گرفته است.

ماجرای تصاویر جنجالی و بدون حجاب دختر تردست

چندی پیش در فضای مجازی تصاویری از دختر ایشان در آلمان منتشر شده بود که باعث واکنش‌های بسیار زیادی از سوی کاربران فضای مجازی شده بود

قاضی حسن تردست کیست؟

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.