قطع دست کشتی گیر تیم ملی با شمشیر + فیلم

ماجرای قطع شدن دست جوان کشتی گیر تهرانی با شمشیر چه بود ? + جزییات  این خبر را به همراه فیلم در این بخش از مجله شبناک بخوانید.

ماجرای قطع شدن دست جوان  (سعید )کشتی گیر تهرانی با شمشیر

به گزارش خبرگزاری ها در اوایل  آبان ماه امسال دو برادر در خیابان دماوند به جلوی در خانه یکی از دوستان خود رفته بودند که پنج جوان شرور به سراغ آنها رفته و به بهانه ایستادن تو محله شان درگیری را راه انداختند دو تا از برادران که از این ماجرا شوکه شده بودند و در حال دفاع از خودشان بودند ناگهان یکی از اراذل و اوباش با شمشیر ضربه به دست چپم پسر جوان می‌زند و متاسفانه پسر جوان دست خود را از ناحیه مچ دست از دست می‌دهد.

قطع دست کشتی گیر تیم ملی با شمشیر توسط اوباش

جزییات خبر

در پی این ضایعه دردآور برادر بزرگتر با التماس از جوانان شرور می خواهند که اجازه دهند دست برادرش را از روی زمین بردارند و به بیمارستان برود که این پنج جوان به شرارت خود  ادامه می دهد و در حالی که عربده کشی می کردند از صحنه ماجرا دور می شوند.
در پی این اتفاق دو برادر به بیمارستان می روند و مامورین را خبر می‌کنند و مامورین کار خود را برای دستگیری این اوباش آغاز می کنند خیلی زود موفق به دستگیری عوامل قطع دست چپ جوانی کشتی‌گیر با نام سعید شدند.

بیشتر ببینید: کیوان نیک نفس درگذشت + بیوگرافی

شرح ماجرا از زبان سعید کشتی گیر

سعید بیان داشت که جلوی در خانه یکی از دوستانمان واقع در خیابان دماوند منتظرت بودیم و دیدیم که چند جوان با برادرم درگیر شدند و به سمت آنها رفتم که یکی از متهمان با شمشیر دستم را قطع کرد و ناگهان دیدم که مچ دستم به روی زمین افتاده است وی در خصوص درگیری بیان داشت که ما اصلاً آنها را نمی شناختیم و اصلاً نمی‌دانم که دعوا بر سر چه موضوعی بود که آنها قصد جان ما را داشتند.

فیلم  درگیری را در زیر ببینید:

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.