لغو کلیه امتحانات دانش آموزان در روزهای دوشنبه و سه شنبه

در این بخش از مجله اینترنتی شبناک خبر لغو کلیه امتحانات دانش ام.زان در روزهای دوشنبه و سه شنبه به علت مراسم تشیع شهید سردار سلیمانی  را به همراه جزییات کامل این خبر بخوانید.

لغو کلیه امتحانات مدارس کشور در روزهای دوشنبه و سه شنبه + جزییات خبر

خسرو ساکی رییس مرکز سنجش آموزش پروش از لغو کلیه امتحانات دانش آموزان سراسر کشور در روزهای دوشنبه و سه شنبه 16 و 17 دی ماه خبر داد.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از لغو کلیه امتحانات داخلی و هماهنگ استانی به جز امتحانات نهایی در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه به علت برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر شهید قاسم سلیمانی در تهران خبر داد و گفت: تاریخ جدید امتحان از طریق مدرسه به دانش‌آموزان اعلام خواهد شد.
مسعود ثقفی با اشاره به برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی در روز دوشنبه در تهران اظهار کرد: با توجه به برگزاری مراسم تشییع شهید سلیمانی و علاقه دانش آموزان به حضور در این مراسم، به اطلاع می‌رساند که کلیه امتحانات داخلی و هماهنگ استانی به جز امتحانات نهایی در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه لغو و تاریخ جدید از طریق مدرسه به دانش‌آموزان اعلام خواهد شد.

به گفته وی مدارس در این روز دایر هستند و تنها همانطور که گفته شد امتحانات داخلی و هماهنگ استانی به جز امتحانات نهایی در این روز لغو می‌شود.

وی افزود: به مناسبت تشیع پیکر پاک و مطهر شهید سرافراز سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ کلیه امتحانات داخلی مدارس پایتخت به جز امتحانات نهایی در روز دوشنبه ۱۶ دیماه ۹۸ لغو و تاریخ جدید آن بر اساس آیین نامه امتحانات انتخاب و توسط مدارس اعلام خواهد شد.
پیشنهاد شبناک به شما : اعلام تعطیلی مدارس مشهد فردا یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ به علت مراسم تشییع سردار سلیمانی
همچنین گفتنی است، مسولان آموزش و پرورش اعلام کردند با تمام همکارانی که میخواهند در مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی شرکت کنند همکاری هال لازم خواهد شد .
کلیه امتحانات دانشگاه آزاد در واحد تهران کرج در روز دوشنبه تعطیل و امتحانات به روز دیگری موکول شده است  و قرار استتصمیمات جهت تعطیلی ادارات جهت باشکوه شدن مراسم سردار حاج آقا سلیمانی صورت بگیرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.