لقمان نظیری بازیگر مرد هزار چهره درگذشت + بیوگرافی و علت درگذشت

بیوگرافی  آقای لقمان نظیری بازیگر مرد هزار چهره و فیلم پلاس و پیشکسوت عرصه سینما به همراه سوابق شخصی هنری و تصاویر و عکس های ایشان را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

لقمان نظیری  بازیگر درگذشت + بیوگرافی و تصاویر

بیوگرافی لقمان نظیری

آقای لقمان نظیری عکس بازیگران قدیمی پیشکسوت ایرانی در سال ۱۳۲۵ در شهر نهاوند دیده به جهان گشوده است.

درگذشت لقمان نظیری

بیت در ۲۱ آذرماه سال ۱۳۹۸ در گذشت و خبر درگذشت ایشان در فضای مجازی منتشر شده است.

آغاز فعالیت بازیگری

مرحوم نظیری بازیگری را در تئاتر از سال ۱۳۴۷ و بازی در سینما را از سال ۱۳۶۲ با دادشاه همکاری حبیب کاوش به صورت رسمی شروع کرد وی بیشترین فعالیت خود را در زمینه و حرفه‌ای تعادل داشته و در آثاری چون سریال با اجازه بزرگترها در سال ۱۳۸۷ فیلم یاران و وصل نیکان و به تازگی در سریال مرد هزار چهره مهران مدیری به نقش آفرینی پرداخته بود.

بازیگر نقش افراسیاب در نمایش رستم و سهراب چه کسی میباشد؟

آقای نظری در سال ۴۷ در نمایش رستم و سهراب مهرداد اسکویی در نقش افراسیا به هنرنمایی پرداخت که در این نقش توانست به شهرت زیادی نزد عموم مردم دست پیدا کند.

مدرس دانشگاه

سال ها به تربیت شاگردان هنرمند کوشش داشته و به عنوان مدرس و استاد بازیگری و کلاسهای آموزش تئاتر فعالیت کرده و توانسته در رشته بازیگری تعداد زیادی از دانشجویان خود را به شهرت برساند.

پیشتهاد شبناک به شما :  بیوگرافی مهران مدیری و همسرش + تصاویر فرزندانش

مجموعه آثار هنری

مجموعه آثار فیلم و سریال ایشان می توانیم به سریال با اجازه بزرگترها در سال ۱۳۸۷ فیلم یاران در سال ۱۳۷۲ فیلم وصل نیکان در سال ۷۰ و فیلم پلاک ۱۳۶۴ و سریال مرد هزار چهره با کارگردانی مهران مدیری اشاره کرد.

انجمن بازیگران نیز سرانجام در خبری در ۲۱ آذرماه سال ۱۳۹۸ خبر درگذشت آقای لقمان نظری را تایید کرده و در پیامی با کمال تاسف خبر فوت این بازیگر پیشکسوت را به جامعه هنری تسلیت گفته است.

بیوگرافی لقمان نطیری باریگر سریال مرد هزارچهره + علت درگدشت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.