ماجرای جسد فرزند دادستان بوشهر در منزلش + جزییات خبر

ماجرای جسد فرزند دادستان بوشهر در منزلش به همراه جزئیات این خبر در ادامه در این بخش از مجله اینترنتی شبناک  مشاهده کنید.

جسد فرزند داداستان بوشهر + جزییات خبر

روز گذشته خبری در رسانه های محلی بوشهر منتشر شد که بسیار غم انگیز و جنجالی بود پیدا شدن جسد پسر داستان بوشهر در یکی از اتاق های منزل در حالی که یکی از طریق شکاری نیز در کنارش بود خبر بسیار تکان دهنده بود که همه خبرگزاری‌های کشورمان را گوش شده و پیام‌های تسلیت برای این داستان ارسال کردند.

جزئیات کشف جسد فرزند دادستان بوشهر

روز سه شنبه ۲۲ بهمن ماه ساعت ۲۰ در یکی از اتاق های منزل آقای علی حسن زاده صدای بوشهر جنازه فرزند این دادستان پیدا شده در حالی که یک قبضه اسلحه شکاری در کنار وی بود.

بلافاصله با پلیس در جریان کار قرار گرفت و مقامات قضایی برای کشف جزئیات این حادثه تحقیقات خود را آغاز کردند.

پلیس آگاهی بوشهر در این باره گفت که فعلاً تحقیقات و بررسی‌های ما در حال انجام است و رسانه‌ها و به شکایات شبکه‌های اجتماعی و سایت های بیگانه توجه نکنند و خبرها را از رسانه های رسمی کشور دنبال کنند.

پیشنهاد شبناک به شما : مستند پرسه در مه روح الله زم + اعترافات جدید روح الله زم

مدیر روابط عمومی برده دادگستری کل استان بوشهر ضمن تشکر از ابراز همدردی با بیانی تسلیت مردم آسان گوشه‌ای از اقشار مختلف به استحضار می رساند در راستای حادثه فوق که آبرسانی از انتشار شایعات و مطالب قبل از هرگونه اعلام رسمی از طریق روابط عمومی دادگستری کل استان بوشهر به لحاظ جریحه‌دار شدن احساسات شدید عالم خانواده آن مرحوم اجتناب کنند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.