ماجرای درگذشت دکتر شیرین روحانی راد پزشک بیمارستان پاکدشت

ماجرای درگذشت دکتر شیرین روحانی راد پزشکی بیمارستان پاکدشت را به همراه تصاویر ایشان در این بخش از مجله اینترنتی و شبناک بخوانید.

درگذشت دکتر شیرین روحانی راد

خانم دکتر شیرین روحانی راد  از پزشکان فداکاری بیمارستان پاکدشت بوده که با وجود بیماری به خاطر کمبود کادر پزشکی با سرم در دست به ویزیت بیماران مشکوک به کرونا می‌پرداخت و در نهایت خبر رسید که خود ایشان به این بیماری مبتلا شده و ساعتی قبل در بیمارستانی به نام مسیح دانشوری درگذشت.

دکتر شیرین روحانی راد کیست ؟ + تصاویر

وی به عنوان یکی از پزشکانی فداکاری کشورمان با اینکه خودش در بستر بیماری بود و باید بستری می‌شد اما به دلیل فقدان کافیه نیرو باحال بدنش به طبابت پرداخت و تلاش زیادی را در عرصه مقابله با بیماری کرونا انجام داد.

در تصاویر و فیلم هایی که از ایشان در شبکه مجازی دست به دست چرخید حاکی از آن است که وی با سرم در دستش به کار خود ادامه می دهد که این در جای خود قابل تقدیر و ستایش است.

پیشتهاد شبناک به شما : دکتر مهدی وریجی براثر کرونا درگذشت + اینستاگرام دکتر وریجی

خانم دکتر شیرین روحانی راد به عنوان پزشکی عمومی در بیمارستانی در پاکدشت مشغول به خدمت بوده است ، این بیمارستان به دلیل حجم بیماران کرونایی و محدود بودن کادر کافی پزشکی که متاسفانه برای این بیماری  پاسخگو نبوده و مجبور شد این خانم پزشکی فداکار با وجود بیماری خود از بیماران کرونایی  مراقبت کند و به فعالیتش ادامه دهد ، همین امر سبب شد خود ایشان بر اثر ابتلا به این بیماری فوت کنند

آمارهای رسمی تاکنون ۱۷ هزار و ۳۶۱ نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شدند و۱۱۳۵ نفر جان باختند.

دکتر شیرین روحانی راد پزشک پاکدشت بر اثر کرونا درگذشت +تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

6 دیدگاه

  1. روحشون شاد خدا به خانوادشون صبر بده

  2. سید یعقوب موسوی

    روحش شاد و یادش گرامی باد بانوی شهید شاخص ایران

  3. روحشون شاد .با فاطمه زهرا همنشین بشن انشالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.