ماجرای فوت و علت درگذشت پسر حمزه زرینی والیبالیست + تصاویر

فوت پسر حمزه زرینی والیبالیست را و ماجرای درگذشت پسر حمزه زرینی رو به همراه جزئیات این خبر در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

حمزه زرینی والبالیست + ماجرای فوت فرزند

ماجرای فوت پسر حمزه زرینی والیبالیست

از فضای مجازی خبر رسید که به سر حمزه زرینی والیبالیست تیم ملی کشورمان فوت کرده است.

خبری دردناک که باعث ناراحتی هواداران والیبال شده و بسیاری از کاربران فضای مجازی در صفحه اینستاگرام ایشان نفت و پیامهای تسلیت را برای او ارسال کردند.

هنوز درباره علت درگذشت پسر این والیبالیست مطرح کشورمان در رسانه‌ها خبری منتشر نشده و هنوز مشخص نیست که چرا و به چه علت سر خردسال و فوت کرده است.

بدون شک این والیبالیست به همراه همسرش یک روز بسیار تلخ و وحشتناک را پشت سر گذاشته و روزهای بسیار سختی را در پیش رو دارند که امیدوارم خداوند به حمزه زرینی همسرش صبر عطا کند.

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به پیج اینستاگرام وی رفته  پیام تسلیتی به ارسال کردند.

والیبالیست متولد ۲۶ مهر ماه ۱۳۶۴ در اسلامشهر بوده و بازیکن فعلی باشگاه والیبال شهرداری ارومیه می باشد.

اولین باشگاه زرینی باشگاه شهرداری اسلامشهر بود حمزه زرینی سابقه حضور در باشگاه تلاش و شهریار سایپا برق تهران پیکان پگاه ارومیه پتروشیمی بندر امام داماش گیلان کاله و متین را در کارنامه خود دارد.

پیشنهاد شبناک به شما : تصاویر جنجالی علیرضا جهانبخش در کلوپ شبانه + فیلم

آقای زرینی هم اکنون عضو باشگاه کال است وی ابتدا در سایپا شناخته شد و در پیکان و پیکان به اوج رسید و بعد به پتروشیمی رفت و داماش مقصد بعدی او بود و بعد از داماش به کار پیوست و لقب حمزه آرپی جی ۷ را به او دادند و پس از یک سال مصدومیت و دوری از والیبال در سال اواخر ۹۳ به متین ورامین پیوست.

زرینی در ۲۳ مهرماه ۱۳۹۴ به دانشگاه کاله مازندران بازگشت به عنوان کاپیتان این تیم در رقابت‌های لیگ برتر حضور یافت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.