ماجرای پاسپورت آمریکایی باران کوثری + تصاویر

ماجرای پاسپورت آمریکایی باران کوثری را  به همراه جزییات  و حواشی این خبر را در ادامه در مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

پاسپورت آمریکایی باران کوثری + جزییات خبر

ماجرای پاسپورت امریکایی باران کوثری

چند روز پیش آقای کوشکی در یاره خانواده رخشان بنی اعتماد  انتقاد های را انجام داد که سبب شد واکنشهای بسباری را در فضای مجازی و در بین هنرمندان در پی داشته باشد ، که در پی صحبت های انتقاد آمیز آقای کوشکی  شماری از هنرمندان تصمیم به تحریم جشنواره فجر کردند و اعلام کناره گیری خود را بیان داشتند و  اعلام  نمودند تا صدا و سیما  به طور رسمی عدر خواهی خوذ را بیان نکند ما در هیچ برنامه صدا و سیما حضور نخواهیم یافت حتی برنامه جشنواره فجر.

که این واکنش ها سبب شد تا عده ای شروع  به افشاگری بر علیه خانواده رخشان بنی اعتماد کنند ، که سرانجام تصویری از پاسپورت آمریکایی باران کوثری در شبکه های مجازی پخش شد که موجب حواشی و واکنشهای بسیاری گردید.

به گزارش خبرگزاری ها چند ساعتی است که تصویر پاسپورت آمریکایی باران کوثری در فضای مجازی در حال پخش است که هنوز صحت و سقم این موضوع تایید نشده است.

در پی این خبر باشگاه خبرنگاران جوان با پدر باران کوثری جهاتگیر تماس تلفنی گرفته و خبر را از ایشان جویا شدند ، که وی بیان داشت این مسله کاملا شخصی هست و دخترم در صفحه رسمی خود  در باره این خبر توضیح خواهد داد.

پیشنهاد شبناک به شما :بیوگرافی محمدصادق کوشکی پژوهشگر + ماجرای توهین به رخشان بنی اعتماد

بیوگرافی باران کوثری

باران کوثری در 25 مهر ماه سال 1364 در شهر تهران بدنیا آمده است ،  و  فعالیت  خود را در حرفه بازیگری و طراحی لباس و منشی صحنه  ادامه داده است ،وی تحصیلات خود را  رشته نمایش از هنرستان سوره کسب کرده است .

وی نخستین تجربه بازیگری خود را در بهترین بابا دنیا در سال 1370 به کارگردانی داریوش فرهنگ بدست آورد ، و بعد از آن در فیلم های مادرش رخشان بنی اعتماد به هنرنمایی پرداخته است .

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.