ماجرای کچل کردن پانته آبهرام فیلم شنای پروانه + تصاویر

ماجرای کچل کردن پانته آبهرام در فیلم شنای پروانه را به همراه جزئیات و جنجال های او در ادامه در این بخش از مجله اینترنتی  شبناک مشاهده کنید.

 

ماجرای کچل کردن پانته آ بهرام + تصاویر

خانم بازیگر جنجالی در مصاحبه مطبوعاتی فیلم سینمایی شنای پروانه با بیرون آوردن روسری خود از موهای تراشیده شده اش رونمایی کرد و گفت وقتی می خواستم به اینجا بیایم افتاده گیر دادن که باید شال و روسری بر سر خود بیندازید در حالی که منم اون دارم و همین شکلی هستند.

ماجرای کچل کردن پانته آ بهرام در فیلم شنای پروانه

خانم پانته آ بهرام در فیلم شنای پروانه نقش یک زن خلافکار و ایفای نقش می‌کند که ادای مردانه دارد و در کنار امیر آقایی که نقش وحید مرادی گنده لات تهران را بازی میکند به هنرنمایی پرداخته است.

فیلم شنای پروانه کاری جالب از آقای محمد کارت کارگردان سرشناس کشورمان می باشد که سرکرده این فیلم زندگی و جنجال گنده لات تهران را به تصویر بکشد و برای همین نقش که خانم پانته آ بهرامی داده که در نوع خود بسیار جالب است.

چندی پیش که کلیپی از آن به عنوان گنده لات شنای پروانه دست به دست می شد و مشخص شد که نقش اصلی متفاوت فیلم را امیر آقایی بازی می‌کند طناز طباطبایی پانته آبهرام مه لقا باقری و جواد عزتی از دیگر بازیکنان این اثر سینمایی می‌باشند.

پیشنهاد شبناک به شما : تصاویر بازیگران در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر ۹۸

پانته آ بهرام در پاسخ به این سوال گفت من با محمد کارت همبازی بودم و می‌دانستم بازیگری را می‌شناسند و وقتی به من پیشنهاد داد میدونست که من نیز می پذیرم و برای تراشیدن موهایم  مخالفتی نمیکنم با توضیح اینکه این فیلم برخلاف ظاهر مردانش به شدت به نیز از آنها فیلم‌های قربانی هستند افزود نقشی که من در فیلم داشتم از چهره و زندگیش برای اینکه شرایط دیگری برایش تعریف نشده می‌گذرد هر چند زن در فیلم می‌بینیم قربانی شرایطی هستند که ساخته مردهاست.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.