مجتمع تسا کرج کجاست؟ + آدرس و جزییات خبر

مجتمع تسا کرج کجاست؟ + جزییات خبر و حواشی را باهم در شبناک ببینید.

مجتمع تسا کرج

یکی از کارگاه تولید قطعات سانتریفیوژ در مجتمع تسای کرج می باشد که این قطعات را فراهم میکند .

مجنمع تسا کرج کجاست؟

آژانس بین المللی انرژی اتمی دیروز یکشنبه در گزارشی اعلام کرد: ایران از ۲۰ تا ۲۲ سپتامبر (۲۹ الی ۳۱ شهریور) به بازرسان آژانس اجازه سرویس تجهیزات نظارتی و جایگزینی کارت حافظه دوربین‌ها در تمام محل‌های ضروری در ایران به جز کارگاه تولید قطعات سانتریفیوژ در مجموعه تسای کرج را داده است.

سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین تصریح کرد که گزارش مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد دوربین های مجتمع تسای کرج دقیق نبوده و فراتر از تفاهمات حاصله در بیانیه مشترک است.

ان اجازه دسترسی به سایت کرج را نمی‌دهد آمریکا ایران را تهدید کرد: به آژانس دسترسی ندهید به اقدامتان پاسخ می‌دهیم خبر مهم یک نماینده مجلس درباره مذاکرات برجام تاکید ایران و آژانس برای پایه‌ریزی روابط مبتنی بر احترام و حسن نیت بیانیه تروئیکای اروپا در واکنش به گزارش ضدایرانی آژانس است.

شرح ماجرا

نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، گزارش مدیر کل این سازمان درباره دوربین های نظارتی در سایت «تسا» در کرج را نادرست خواند. وی تاکید کرد، گزارش مدیرکل آژانس درباره دوربین‌های این مجتمع دقیق نیست و این موضوع جزو تفاهمات بیانیه مشترک نیست. براساس گزارش پرس تی وی، کاظم غریب آبادی با بیان این موضوع تاکید کرد که گزارش اخیر «رافائل گروسی» مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی فراتر از چارچوب توافق شده در بیانیه مشترک میان ایران و آژانس است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. پوران میرقباد

    حقوق قشرپائین جامع کاری را افزایش بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *