بیوگرافی محمدجواد آذری جهرمی (وزیر ارتباطات) و همسرش +تصاویر

بیوگرافی محمدجواد آذری جهرمی (وزیر ارتباطات) و همسرش +تصاویر خانوادگی محمدجواد آذری جهرمی (Mohammad-Javad Azari Jahromi) وزیر ارتباطات را در زیر ببینید.

بیوگرافی محمدجواد آذری جهرمی

محمدجواد آذری جهرمی در بیست و نهم مرداد ماه ۱۳۹۶ در شهرستان جهرم واقع در استان فارس به دنیا آمده است وزیر ارتباطات و فناترین اطلاعات ایران در دوره حسن روحانی می باشد.

بیوگرافی محمدجواد آذری جهرمی (وزیر ارتباطات)

محمدجواد آذری جهرمی اولین وزیر جوان در تاریخ جمهوری اسلامی ایران میباشد. بیوگرافی شخصیت های سیاسی

در رشته برق قدرت تحصیل کرده و تو مقطع لیسانس آن را ادامه داده است دانشگاه علوم صنعت آب و برق بود و سرشناس ترین فارغ التحصیلان این دانشگاه می باشد.

همچنین ببینید: بیوگرافی رضا ضراب، سردار قاسم سلیمانی

کبرای منصوب شدن در سمت وزیر ارتباطات در کابینه حسن روحانی در معرفی او چنین امده که در خانواده‌ای مذهبی و وابسته به آرمان‌های انقلاب جمهوری اسلامی می باشد که یک برادر شهید شده یکی از اعضای خانواده جانباز است.ری استارت

نحوه انتصاب

حسن روحانی رابطه بسیار خوبی با او دارد و وی را برای انتصاب این سمت مهم به مجلس پیشنهاد داد و در ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۱۵۲ نفر از نمایندگان مجلس به رای موافق دادند که کمترین تعداد رای در بین وزرای انتخابی حسن روحانی بود و ۱۲۰ رای مخالف نیست برای استان شد. بیوگرافی شخصیت های مشهور

بیوگرافی محمدجواد آذری جهرمی (وزیر ارتباطات)

نظر رهبری

حضرت آیت الله علی خامنه ای رهبر انقلاب درباره انتخاب محمدجواد آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات ابراز رضایت و خوشحالی کرده که یک چهره جوان به عنوان وزیر در جمهوری اسلامی ایران منصوب شده است و درباره ی او فرمود خدا شما را موفق کند و به یاری خدا تجربه موفقی را در انجام این وظیفه مهم داشته باشید و تشنه پوشش جانانه این جوان های ایران زمین هستند.

همچنین ببینید: بیوگرافی ایوانکا ترامپ، ملانیا ترامپ

جوان ترین مدیر کل

سن پایین تجارب زیادی را به عنوان مدیریت کسب کرده است و می‌توان به سال ۸۸ اشاره کرد و زمانی که فقط ۲۸ سال سن داشت به عنوان مدیر کل امنیت سیستم های ارتباطی سازمان مقررات ارتباطات اشاره کرد.

محمدجواد آذری جهرمیبیوگرافی محمدجواد آذری جهرمی (وزیر ارتباطات)

تلاش برای ارزان کردن اینترنت

تلاش بسیار زیادی برای ارزان کردن اینترنت در سال‌های اخیر داشته است اپراتورهای تلفن همراه را موظف به افزایش کیفیت سرعت اینترنت کرده و دستور داده که همه تلاششان را کنند که اینترنت را ارزانتر در اختیار مردم قرار دهند

بیوگرافی محمدجواد آذری جهرمی (وزیر ارتباطات)

محمدجواد آذری جهرمی تلاش بسیار زیادی نیز برای رفع فیلتر کردن شبکه های اجتماعی انجام داده و مخالف سرسخت فیلترینگ است و در زمان او سایت های اینترنتی کمتر فیلتر می شدند و دسترسی مردم به اینترنت پرسرعت افزایش یافت.

بیوگرافی محمدجواد آذری جهرمی (وزیر ارتباطات)

سابقه های کاری

محمد جواد آذری جهرمی قبل از اینکه به این جایگاه مهم و عالی برسد قبل از سوابق درخشانی در دولت داشته است که می توان به مدیر کل امنیت سیستم های ارتباطی در سال ۱۳۸۸ و ۱۳۹۳ و همچنین عضو هیئت مدیره شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در همان سال رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباط زیرساخت در سال ۹۵ اشاره کرد.

ازدواج و همسرش

محمد جواد آذری جهرمی متاهل بوده و دارای سه فرزند است تصاویر دو نفره به همراه فرزندان در راهپیمایی های ۲۲ بهمن و روز قدس توسط عکاسان ضبط شده است که در زیر یکی از آنها را مشاهده می کنید.

محمدجواد آذری جهرمی و همسرشهمسر محمدجواد آذری جهرمی (وزیر ارتباطات)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.