بیوگرافی محمدرضا ثلاث از دراویش +فیلم زیر گرفتن با اتوبوس

بیوگرافی محمدرضا ثلاث و اعدام محمدرضا ثلاث از دراویش راننده اتوبوسی که سه نفر از عوامل نیروی انتظامی را زیر گرفت و به شهادت رساند.

بیوگرافی محمدرضا ثلاث از دراویش گنابادیبیوگرافی محمدرضا ثلاث +فیلم زیر گرفتن با اتوبوس

بیوگرافی محمدرضا ثلاث

درست چند روز پیش بود که در اعتراضات دراویش تهران اتفاقات بسیار دلخراشی را داد اتفاقاتی که در خیابان پاسداران تهران با اعتراضات دراویش به بازداشت چند تن از آنها به درگیری با نیروی انتظامی کشیده شد و تا چند روز با مدارا کردن نیروی انتظامی این حادثه ادامه دار بود عوامل نیروی انتظامی که نمی‌خواستند به خاطر مسکونی بودن محله این آشوب را به درگیری کشیده شدن سعی می کردند که این موضوع مسالمت آمیز برطرف شود اما متاسفانه روز به روز درگیریها شدیدتر کار به جاهای باریک ترین می‌رسید.

بیوگرافی محمدرضا ثلاث +فیلم زیر گرفتن با اتوبوس

علت اعتراضات دراویش چه بود؟

مهمترین دلیل اعتراضات دراویش نعمت اللهی گنابادی به دلیل محدودیت رهبر آنها یعنی نورالله تنابنده که در خیابان پاسداران در بالا شهر تهران تجمع اعتراض آمیز انجام دادند.

همچنین ببینید: فیلم خودکشی پسر جوان در اردبیل و سقوط از ساختمان

در همین روز از بهمن ماه ۱۳۹۶ وقتی که دراویش گنابادی در اعتراض به بازداشت نعمت الله ریاحی یکی از اعضای این قطب اعتراض می‌کردند و به صورت گسترده تجمع کرده بودند ناگهان محمدرضا ثلاث با یک اتوبوس به سوی نیروهای امنیتی حرکت کرد و سه مامور نیروی انتظامی را به شهادت رساند روز قبل نیز در ادامه اعتراضات ای که نیروی بسیج توسط یک خودرو سمند به شهادت رسیده شد. خبر های داغ

فیلم زیر گرفتن نیروی انتظامی با اتوبوس

حال بعد از گذشت یک ماه از بازداشت محمدرضا ثلاث حکم او توسط قاضی صادر شده است و تا هفت روز قابل اعتراض می باشد اینن مرد در مصاحبه‌ای که با بازپرس پرونده داشته است مدام می گفت کی مرا اعدام می کنید؟ من دیگر علاقه ای ندارم به جامعه برگردد در پاسخ به قاضی پرونده که در سومین جلسه رسیدگی به اتهامات در بر گزار شد گفت که من هیچ کدام از اتهاماتی که به من وارد شده را قبول ندارم اظهاراتی عجیب که گفته بود من آن سه مامور نیروی انتظامی را ندیدم و می‌خواستم او را زیر بگیرم همچنین گفت که با دوستانتان مادرتان هم پول دارم و هم چراغ دادم ولی آنها دستان شکسته را گرفتن و کتک می زدند او در ادامه افزود که من می خواستم فرار کنم و از اینکه افرادی را زیر کنم را نداشتم و از خداوند طلب آموزش می کنم.

بیوگرافی محمدرضا ثلاث +فیلم زیر گرفتن با اتوبوس
بیوگرافی محمدرضا ثلاث +فیلم زیر گرفتن با اتوبوس

اعدام محمدرضا ثلاث از دراویش

بیوگرافی محمدرضا ثلاث بارها در هنگام محاکمه از بازپرس می پرسید که کی مرا اعدام می‌کنید چون من عاشق اعدام هستم و دیگر نمی خواهم به این زندگی ادامه دهم درضمن من نرفته بودم که کسی را زیر بگیرم یا قتلی را مرتکب شود بلکه برای دفاع از رهبرم (رهبر دراویش) رفته بودم و الان خیلی وجدانم راحت است.

همچنین افزود من هیچگونه موادمخدری و یا مشروب الکلی مصرف نکرده بودند و در زمان این جنایت کاملاً هوشیار بودند ولی چشمانم بسیار ضعیف است و حتی چند مسیر خودم را هم نمی بینم حوادث

بیوگرافی محمدرضا ثلاث از دراویش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.