مریم اربابی معلم ابتدایی گرمه کیست؟ + ماجرای درگذشت

مریم اربابی معلم مدرسه ابتدایی گرم کیست؟ + اینستاگرام و سوابق تحصیلی این معلم را در این بخش از مجله شبناک مشاهده کنید.

بیوگرافی مریم اربابی

خانم مریم اربابی از معلمان جوان مدرسه ابتدایی گرمه واقع در یکی از شهرستان های خراسان شمالی هست که با وجود اطلاع به بیماری کرونا و بستری شدن روی تخت بیمارستان به بچه های خود در فضای مجازی تدریس می کرد که متاسفانه با خبر شدیم که امروز دار فانی را وداع گفت.

مریم اربابی معلم ایتدایی گرمه کیست؟

خانم اربابی با وجود بستری بودن در بیمارستان و بیماری شدید است بازهم دست از تدریس به دانش آموزان خود برنداشته بود و به صورت آنلاین به بچه های خود در اپلیکیشن شاد آموزش می داد.

ماجرای در گذشته معلم مدرسه گرمه چه بوده است؟

خانم مریم اربابی آموزگار مدرسه ابتدایی گرم واقع در استان خراسان شمالی که به کلید ۱۹ مبتلا شده بود و در بیمارستان بستری بود امروز متاسفانه دار فانی را وداع گفت.

تصویرش که روی تخت بیمارستان، گوشی در دست منتشر شد، دل دانش‌آموزان به درد آمد؛ کسی گمان نمی‌کرد این ویروس شوم نفس چنان معلمی را که تا آخرین لحظه دغدغه آموزش داشت ببرد و او را آسمانی کند.

بیشتر ببینید: بیوگرافی محمد حسین نورشاهی گوینده رادیو + درگذشت بر اثر کرونا

تصویری که از خانم اربابی بر روی تخت بیمارستان در فضای مجازی منتشر شد، منحصر به حکایت دلداگی خانم اربابی نیست بلکه روایتی از هزاران معلم دلسوخته ای است که برای آموزش سینه گداخته اند و حاضر هستند تا پای جان بر سر رسالت خود بمانند. نیمه های شهریورماه، زمانی که زنگ آموزش در روزهای کرونایی نواخته شد، او حلقه نور و فروزشش را تنگ نکرد، هراس از بی احتیاطی دانش آموزان را دستاویزی برای کوتاهی در کارش نساخت.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.