مستند پرسه در مه روح الله زم + اعترافات جدید روح الله زم

مستند پرسه در مه روح الله زم به همراه اعترافات زم را به همراه جزییات کامل در ادامه در این بخش از مجله اینترنتی شبناک مشاهده کنید.

مستند مه روح الله زم  + جزییات کامل

مستند پرسه در مه روح الله زم

زوح االه زم مدیر کانال  و سایت معاند آمد نیوز  که ذر سالهای گدشته  تلاش زیادی را برای بهم ریختن جو نظام جمهوری اسلام و تشویش ادهان عمومی  انجام داده است  در نهایت در یک اقدام غافلگیرانه توسز سربازان گمنام نیرو سپاه پاسداران دستگیر شد .

وی بعد از دستگیری افراد زیادی را در داخل و خارج  ایران لو داده است که با وی همکاری داشته اند که از مهمترین آنها میتوان به محمد حسین رستمی اشاره کرد که در همان روزهای آتی توسط  سپاه دستگیر شده بود .

محمد حسین رستمی  که خوذ را از اعضای سپاه بود به عنوان مدافع حرم  در شهر سوریه فعالیت میکرد و بسیاری از اطلاعات سری زا در اختیار شبکه آمد نیوز قرار میداد و در ازای اخبار خود دستمزد دریافت میکرد.

پیشنهاد شبناک به شما :

بیوگرافی علیرضا شیرمحمدعلی زندانی سیاسی + ماجرای قتل علیرضا شیرمحمدعلی در فشافویه

اعترافات روح الله زم

سپاه پاسدازان همه اعنرافات و صحبت های زم را در قالب یک مستند  به عنوان پرسه درمه تولید کزد که از شبکه اول سیما به روی آنتن میرود .

این مستند در روز دوشنبه 21 بهمن ماه سال 1398 از شبکه یک سیما به روی آنتن رفت  و راس ساعت 21 پخش شد.

اسماعیلی در پاسخ به سوالی دربازه آخرین وضعیت پرونده روح الله زم و اینکه تحت بازجویی قرار گرفته است  بیان داشت در گام نخست تحقیقات مفصلی صورت گرفته است  و مستندات فروانی به دست آمده است.

اسماعیلی  ادامه داد : ارتباط مستمر و وابستگی این فرد به سرویس های بیگانه محرز و نحوه ارتباط نیز مشخص است .

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.