مشکل قطعی اینترنت + جزییات خبر

شما میتوانید در این بخش از مجله اینترنتی شبناک جزییات خبر مشکل قطعی اینترنت را  در روز 4 دی ماه سال 1398 به همراه زمان اتصال دوباره اینترنت  مشاهده کنید.

به گزارش خبرگزاری ها: اخباری از سراسر کشور به ما می‌رسد که نشان می‌دهد دسترسی به اینترنت با بعضی نقاط با مشکل مواجه شده. بعضی کاربران از قطعی اینترنت خود خبر می‌دهند و بسیاری می‌گویند با کندی اینترنت یا قطع شدن وی‌پی‌ان‌هایشان مواجه شده‌اند.

مشکل قطعی اینترنت ذر روز چهلرشنبه 4 دی ماه + جزییات خبر

 

کندی سرعت و روند اختلال در اینترنت

خبرگزاری ها  اخباری از سراسر کشور به ما می‌رسد که نشان می‌دهد دسترسی به اینترنت با بعضی نقاط با مشکل مواجه شده. بعضی کاربران از قطعی اینترنت خود خبر می‌دهند و بسیاری می‌گویند با کندی اینترنت یا قطع شدن وی‌پی‌ان‌هایشان مواجه شده‌اند.

هنوز درباره این علت خبری منتشر نشده و وزیر ارتباطات نیز واکنشی نشان نداده و اخبار مورد تایید از منابع موثق را بروز رسانی خواهیم

به گزارش تابناک، وبسایت ایران آنلاین نوشت: خبرنگار ما برای پیگیری اختلال در اینترنت با شرکت ارتباطات زیرساخت تماس گرفت که روابط عمومی این شرکت قطعی اینترنت و اختلال در شبکه اینترنت همراه و ثابت را تایید نکرد و به «ایران» گفت: شبکه اینترنت ثابت و همراه هیچ شهری قطع نیست و اختلال ندارد و همچنان شبکه برقرار است.
اما یک منبع آگاه در یکی از اپراتور‌های تلفن همراه قطعی  را در چند استان از جمله اصفهان، فارس، خوزستان، کرمانشاه، کردستان، البرز و بخش‌های غرب استان تهران را تایید کرد.

پیشنهاد شبناک به شما : هانی کرده کیست ؟ + عکسها و ماجرای کشته شدن هانی کرده

در همین راستا گفته می‌شود بنابر گزارش‌های مردمی ا نسل چهارم همراه در ۵ استان کشور امروز از دسترس خارج شده است. این در حالی است که اینترنت نسل سوم که سرعت به مراتب کمتری از نسل چهار دارد، همچنان در دسترس است.
به نظر می‌رسد این محدودیت‌ها بر اینترنت با تصمیم شورای امنیت کشور (شاک) برای مقابله با فراخوان‌های ضد انقلاب برای ۵ دی ماه ایجاد شده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.