فیلم مصاحبه رضا رشیدپور با بیل گیتس در دید در شب

فیلم مصاحبه رضا رشیدپور با بیل گیتس در دید در شب +فیلم برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور با حضور بیل گیتس را در زیر مشاهده نمایید.

مصاحبه رضا رشیدپور با بیل گیتس

رضا رشیدپور در آخرین صحبتهای خود در صفحه اجتماعی اش گفت که منتظر مصاحبه با آقای بیل گیتس باشید.

رضا رشیدپور و بیل گیتسرضا رشیدپور و بیل گیتس

او در ادامه گفت که کارهای ویزا و سفر به تهران را انجام داده ایم و فقط مانده که او راهی شود.

رضا رشیدپور قرار است در برنامه اینترنتی دید در شب که در سایت آپارات پخش می‌شود مصاحبه با بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت و ثروتمندترین مرد جهان را انجام دهد که به محض انتشار فیلم مصاحبه رضا رشیدپور با بیل گیتس را در سایت شبناک قرار میدهیم

فیلم مصاحبه رضا رشیدپور با بیل گیتس در دید در شب

خداحافظی با حالا خورشید و ادامه برنامه دید در شب

رضا رشید پور مجری توانمند و مشهور و جنجالی صدا و سیما با برنامه زنده حالا خورشید مدتی از تلویزیون پخش می شود مخاطبان بسیار زیادی را داشت و اسپانسر بسیار قدرتمند دارد همچنین یکی از مجریان شجاع و بدون ترس کشورمان بوده که به همه مسائل مختلف جامعه پرداخته و سعی می کند مشکلات مردم را بازگو کند.

درباره مشکلات اجتماعی یا اتفاقات سیاسی اظهارنظر می‌کرد و حتی یک برنامه زنده و یک مصاحبه‌ای با حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان انجام داد اتفاقی که شاید برای هیچ کدام از مجریان تلویزیونی کشورمان را نیافتاده باشد. اخبار سینمای ایران

این مجری شجاع در مصاحبه با حسن روحانی سوالات چالش آمیزی را از او می پرسید سوالاتی که کاملاً انتقادی بوده و شاید اگر مجری دیگری جای او بود هیچگاه این سوالات را نمپرسید.

مصاحبه رضا رشیدپور با بیل گیتس

حالا آقای رضا رشیدپور تصمیم گرفته که دیگر برنامه حالا خورشید را اجرا نکنند و کاملاً از صدا و سیما خارج شود البته او اعلام کرده که هیچ مشکلی با عوامل صدا و سیما نداشته و فقط به خاطر مسائل شخصی و برای ارتقای تحصیلاتش میخواهد مدتی برنامه های تلویزیونی دور باشد تا بتوانند بدون دغدغه کارهای تحصیلاتش را انجام دهد.

باید منتظر باشیم تا ببینیم مصاحبه رضا رشیدپور با بیل گیتس در چه زمانی اتفاق می افتد و این مصاحبه چکونه انجام خواهد شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.