مهران مدیری در پاریس + ماجرای تصاویر لو رفته

تصاویر لو رفته مهران مدیری در پاریس را به همراه جزئیات کامل این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی در مجله اینترنتی شبناک مشاهده کنید.

تصاویر آقای مهران مدیری در کنار یک خانم در شبکه های اجتماعی دست به دست منتشر شد که بازتاب گسترده‌ای را در رسانه‌ها به همراه داشت و بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی شوخی جالبی را با این کارگردان و مجری سرشناس کشورمان انجام دادند.

مهران مدیری در پاریس + ماجرای تصاویر لو رفته

ماجرای تصاویر لو رفته مهران مدیری در پاریس

تصاویر منتشر شده در فضای مجازی آقای مهران مدیری در حالی در کنار یک خانم ایستاده است که گفته می‌شود در شهر پاریس واقع در کشور فرانسه است .

در ویژه برنامه دورهمی که برای شب یلدا به روی آنتن رفته بود از شبکه نسیم مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت.

در حالی که پیش از این تصاویر رامبد جوان به همراه همسرش نگار جواهریان را در کانادا سر و صدای زیادی را توسط هواداران شان به کار کرده بود این بار تصاویر آقای مهران مدیری در پاریس می تواند حسابی در شبکه های مجازی جنجالی شود.

پیش از این تا شاهد تصاویر لورفته زیادی از بازیگران و چهره های معروف هنری در خارج از کشور بودیم که پس از جمله می‌توان به تصاویر آزاده نامداری ستاره اسکندری رامبد جوان و نگار جواهریان از مهمترین آنها بود که توانست بسیار در فضای مجازی حاشیه‌هایی  در پی داشته باشد و این بار تصاویر آقای کارگردان محبوب کشور مهران مدیری می‌تواند در نوع خودش واکنش های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشته باشد.

پیشنهاد شبناک به شما :بیوگرافی مهران مدیری و همسرش + عکس های جدید و فرزندان خانواده

آقای مهران مدیری در هجدهمین روز از فروردین ماه سال ۱۳۴۶ در شهر تهران دیده به جهان گشوده است و به عنوان کارگردان هنرپیشه خواننده مجری طراح صحنه و لباس و همچنین مجریه تر صداپیشگی و تهیه کننده نیز فعالیت داشته است از مجموعه تلویزیونی هایی که آقای مدیری در آن کارگردان بوده و بازیگر بوده می تونیم به سریال‌های ساعت خشک پاورچین نقطه‌چین شب‌های برره باغ مظفر مرد هزار چهره مرد دو هزار چهره قهوه تلخ ویلای من حاشیه شوخی کردم را نام برد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که برخی از کاربران در توییتی عکس هایی از آقای مهران مدیری در پاریس گفتند که این عکس مربوط به روز شنبه دوازدهم اسفند ماه سال ۱۳۹۶ بوده است.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. اااا چقدر لو رفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.