مهرداد نجفی کمک داور فوتبال زنجانی خودکشی کرد+ بیوگرافی و جزییات خبر

ماجرای خودکشی مهرداد نجفی کمک داور فوتبال زنجانی را به همراه شرح کامل این خبر و علنت خودکشی نجفی را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی و تصاویر مهردادنجفی کمک داور زنجانی + علت خودکشی

علت خودکشی مهرداد نجفی کمک داور فوتبال

آقای مهردادنجفی کمک داور زنجانی که سالهاست در لیگ دسته یک کار قضاوت فوتبال را برعهده  داشته است  در پی اقدامی دست به خودکشی میزند که علت این حادثه به شرح ذیل می باشد.

شنیده ها حاکی از این است که آقای مهردادنجفی به دلیل اینکه در فصل جدید لیگ برتر به ایشان فرصت قضاوت برای بازی های فوتبال را نداده اند در اقدامی دست به خودکشی میزند که در حال حاضر وی در بیمارستان بساری می باشد و در کما بسر میبرد .

به گزارش خبرگزاری ها وی به عنوان یکی از بهترین و پر سابقه ترین کنک داور ایرانی بوده که توانسته شمار زیادی از مسابقات فوتبال ایران را قضاوت کند.

در خصوص وضعیت ایشان پزشکان بیان داشتند که در حال حاضر آقای نجفی در کما می باشد و اگر شانس بیرون آمدن کما را بدست بیاورد متاسفانه وضعیت مطلوبی برای ادامه زندگی نخواهد داشت.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی محمد حسین راهدی فر  داور فوتبال + تصاویر 

همه چیز در مورد خودکشی مهرداد نجفی کمک داور فوتبال

برادر آقای نجفی بیان داشت که عامل اصلی خودکشی برادرم عدم فرصت قضاوت در لیگ نوزدهم فوتبال بوده است وی درخصوص شرایط جسمی و حال عمومی براذرش بیان کرد که شرایط و حال عمومی ایشان در شب های گداشته وضعیت بسیار وخیمی داشته است  که خوشبختانه دیشب چشمانش را باز کرد و شرایطش به حد نرمال رسیده است  اما قادر به تکلم نیست.

وی بیان داشت هتگام ملاقات برادرم وی  من را شناخت و این نشان میدهد خوشبختانه وضعیت حافظه وی مشکلی ندارد  و این قضیه جای شکر دارد .

برادر مهردادنجفی بیان داشت وی قبل از خودکشی به من گفته بود که دوست دارم در لیگ نوزدهم پرچم بزنم چون عملکرد من در فصل های دیگر هم عالی بوده است .

درادامه مجله شبناک برای این داور عریز آرزوی سلامتی و بهبودی کامل را دارذ.

همه چیز درباره علت خودکشی مهرداد نجفی کمک داور فوتبال +تصاویر

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.