بیوگرافی مهسا باقری داور فوتبال و همسرش +تصاویر

بیوگرافی مهسا باقری داور فوتبال و همسرش +تصاویر مهسا باقری را در زیر مشاهده نمایید.

فوتبال یکی ورزش های پر طرفدار در سراسر جهان است که خانم‌ها نیز پا به پای مردان در این رشته فعالیت حرفه‌ای داشته در فوتبال بازی می کنند در کشور ما نیز فوتبال بانوان اهمیت خاصی برخوردار است.

بیوگرافی مهسا باقری داور فوتبالبیوگرافی مهسا باقری داور فوتبال

در سال های گذشته فوتبال بانوان به خصوص فوتسال آنها پیشرفت چشمگیری داشته است و حتی لژیونرهای موفقیت در خارج از کشور داشتیم اذین استعدادهای مهم بانوان میدان به فرشته کریمی که سال گذشته به عنوان بهترین بازیکن فوتسال بانوان آسیا انتخاب شد.

همچنین ببینید: بیوگرافی علیرضا فغانی، فرهاد مجیدی و علیرضا حقیقی 

حالا فوتبال بانوان ایران به گونه پیشرفت کرده که حتی از داوران خانم ایرانی برای مسابقات بین المللی آسیا استفاده می شود یکی از داور های بین المللی فوتبال بانوان آسیا مهسا قربانی است که در جام ملت‌های آسیا قرار است برای کنفدراسیون آسیا قضاوت کنند.

بیوگرافی مهسا باقری داور فوتبال

بیوگرافی مهسا باقری

بیوگرافی مهسا باقری متولد ۱۳۶۸ می باشد و در حال حاضر و تا تاریخ در این مطلب ۲۹ ساله است در رشته مدیریت بازاریابی تحصیل نموده و تا مقطع فوق لیسانس آن را ادامه داده است رشته تحصیلی هیچ ربطی به فوتبال نداشته هیچ کدام از اعضای خانواده فوتبالی نیستند. بیوگرافی ورزشکاران

مخالفت خانواده

هنگامی که به فوتبال علاقه مند شد به عنوان بازیکن در زمین بازی می کرد اما کم کم در یکی از مسابقات دوستانه برگزار شد و به عنوان داور قرار دادند از اینکه توانست به خوبی قضاوت کنند و قوانین این رشته را به خوبی بلد است تصمیم گرفت که در این شاخه از ورزش فعالیت کنند و می گوید که خانواده ام دوست نداشتند که من وارد فوتبال شوم و می‌گفتند این یک ورزشی پسرانه است اما مهسا باقری بعد از اینکه به صورت حرفه‌ای این شاخه را ادامه دادم آنها از من حمایت کردند

بیوگرافی مهسا باقری داور فوتبال

شروع داوری مهسا باقری

محاسبه ابتدا در سال ۱۳۸۵ به صورت حرفه ای وارد فوتبال شد و با پست دروازه بانی در تیم منطقه ۴ تهران فعالیت ورزشی خود را آغاز کرد به گفته خودش بعد از اینکه به صورت حرف های ورزش را دنبال کرد دیگر حواسش بازیکنان نبود و فقط آن مردی را در زمین تغییر می کند که لباسش بقیه بازیکنان فرق داشت نقش داور را ایفا می‌کرد.

در سال ۱۳۸۸ در کلاس‌های کنفدراسیون آسیا شرکت کرد به صورت حرفه‌ای داوری را ادامه داد در آن دوره که به “چشم انداز داوران آسیا” نامگذاری شده بود و همه داور ها جوان بودند و آزمون‌های بین المللی داوری شرکت کرد و توانست از نظر تئوری و جسمانی نیست امتیازات لازم را کسب کند و به عنوان داور بین المللی شناخته شود این دوره‌ها در کشور مالزی برگزار می‌شود و اولین زن داور فوتبال ایرانی بود.

بیوگرافی مهسا باقری داور فوتبال

اولین تجربه داوری مهسا باقری

مهسا باقری برای اولین بار در آسیا مسابقات فوتبال زیر ۱۴ سال را سوت زد به عنوان داور پای ثابت این مسابقات لقب گرفت و به مدت پنج سال پشت سرهم و تا سال ۲۰۱۶ فدراسیون آسیا از او برای شرکت در کلاس های داوری دعوت می‌کرد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *